Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Reménykedjek még hogy lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménykedjek még hogy lesz belőle valami?

Figyelt kérdés

Két éve bele vagyok esve valakibe, de érintéseken és a közös jövő tervezgetésén kívül még nem volt semmi. Nagyon jó barátok vagyunk, és félek, hogy ezt nem rúgná fel a szerelemért. Amikor hiszek benne hogy összejövünk akkor mindig nagyon közel kerülünk egymáshoz. Viszont féltékeny is vagyok egy kicsit, hogy hátha összejön mással. De nem akarok az lenni, mert ha rosszra gondolunk akkor a rosszat vonzzuk magunkhoz. :(

Szóval mit tegyek? Egy az ízlésünk, egy a gondolkodásunk, annyira egyek vagyunk.


2012. ápr. 13. 21:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges úgy barátságban maradni valakivel,aki iránt szerelmet érzel...Szóval közeledj felé rendesen és meglátod mit reagál.Ha nem jön be,akkor viszont a barátságnak legyen vége.
2012. ápr. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lépj mindenképp:)
2012. ápr. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!