Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindig a pasi fizet, ez normalis?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kislany3 kérdése:

Mindig a pasi fizet, ez normalis?

Figyelt kérdés

en 19L,ő 29F

en meg tanulok,szval nincs keresetem.o dolgozik,de nem olyan helyen h havonta fix osszeget kapna,hanem elvallal egy munkat,gepen megtervezi amit mas ki akar vitelezni es ha megvan akk kap penzt.na most ezt azert irtam h ertsetek h nincs mindig tele a zsebe,de ha kap is fizetest nem tudom h mennyit(de tuti nem sokat,mert a nagyszabasu almai megvalositasara eddig nem futotta belole)ha elmegyunk vhova mindig o fizet,es ha epp nincs penze akkor nem aka elmenni egy pizzara sem,mert o nem aka ugy jonni velem h en fizessek..ha a boltban veszek eg joghurtot akkor azt mar nem hagyja h az ő ket kiflijet is kifizessem(ez csak pelda)nem mondom h kiralylany szinten elek de boven kapok annyi zsebpenzt h neha fusson ilyenekre..miert bantja ez ot ennyire?en nem akarom h amiatt rosszul erezze magat,h neha en fizetek ki vmit.sztem az normalis lenne.mit mondjak neki,h gyozzem meg?


2012. ápr. 14. 13:01
 1/4 anonim válasza:
Inkább örülnél neki, hogy ilyen lovagod van.
2012. ápr. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
persze egyik szempontbol orulok,maskbol viszont ez kisse kellemetlen nekem
2012. ápr. 14. 13:18
 3/4 anonim válasza:
100%
Rakd félre a zsebpénzed és névnapra/szülinapra vegyél neki valami ajándékot: névjegykártya tartó, nyakkendőtű, mitt'om én, amit szeret. Vagy, amikor hazajön, lepd meg vmi kajával. Vagy vegyél neki csokit, de ne add oda rögtön, hanem rejtsd el a kabátjába/táskájába, hogy később találja meg. Így aztán pénzügyileg már kiegyenlítettebbek vagytok, és a barátod önérzetét sem sértetted meg.
2012. ápr. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

koszi a valaszt :)

igen gyakrabban fordul elo h en lepem meg ot vmi aprosaggal,es en is ugy gondoltam h igy ki lehetne egyenliteni a dolgokat,koszi :))

2012. ápr. 14. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!