Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ebben az esetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben az esetben? Melyik lenne jó megoldás?

Figyelt kérdés

Szeretném vissza kapni a barátnőmet,de ő még nem hajlandó velem szóba állni,egyszer már próbálkoztam nála de nem jött össze a dolog..lehetséges hogy talán korai volt.Érdeklődtem ismerős körökben és azt mondták hogy még nincs túl rajtam.Szeretném új alapokra helyezni a kapcsolatunkat és újra kezdeni,tudom hogy voltak hibáim mint ahogy neki is.A kérdésem az lenne hogy próbálkozzak én és ne adjam fel a dolgot és mondjuk írjak neki egy smst-t hetente hogy legalább tudja hogy ott vagyok,vagy várjam amíg jelentkezik,mert ha szeret akkor úgy is jelentkezik?

A kérdést direkt ide írtam,mert érett és tapasztalt emberek véleményére lennék kíváncsi..


2012. ápr. 14. 22:04
 1/2 A kérdező kommentje:
az lemeradt hogy 1 hónapja történt a szakítás.
2012. ápr. 14. 22:05
 2/2 anonim ***** válasza:

ne smst küldj hanem hivd fel hogy van, vigyél virágot, bonbont. Légy kitartó, hid el valahová romantikázni és beszélni beszélni beszélni....

Ha nincs változás egy hónapon belül akkor hagyd tovább nincs értelme. De ne add fel könnyen, lássa hogy küzdesz, de ne légy tolakodó sem. Arany középút.

2012. ápr. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!