Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az életem úgy sz*r ahogy van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az életem úgy sz*r ahogy van, mit változtassak? (bocs, hosszú lesz)

Figyelt kérdés

19 éves fiú vagyok, és azt érzem,h engem mindenki utál, amire okot is adok,mert én is egy szemétláda vagyok,de ez nem volt ám mindig így. Régen próbáltam mindenkivel jófej lenni,de rám se bagóztak, és ez dühített. A lányokkal se volt szerencsém, mindegyikkel amelyikkel próbálkoztam elutasított, ráadásul az összessel ugyanúgy zajlott le,h eleinte jóban voltunk,aztán amikor megpróbáltam megnyílni neki,mindig lekoptattak. Elvileg azt mondják,h tök jól nézek ki,magas vékony vagyok,és amióta edzem,azóta izmosabb is egy kicsit, mindenki azt mondja h milyen jóképű vagyok,és kérdezik,hogy hogyhogy nincs barátnőm. Nem értik,és igazából én sem....Hát ez így ment egy ideig,és erre ráuntam,és körülbelül egy fél éve már én is letojom a többi embert,bunkó lettem,szemét,és mindnekit magasról letojok magam körül,csak magammal foglalkozom,meg h jól érezzem magam,senki más nem érdekel, elvagyok a magam kis világában, és ilyen látszatboldogságba élek egyik napról a másikra, csak a mának élek,és leginlább önmagamnak, a sok csalódás bunkóvá,önimádóva,és fölényessé tett, magabiztos lettem,talán túlságosan is,már eljutottam oda,h nincsenek gátlásaim,és igazából semmi sem érdekel, semmi sem zavar,már annyira szar az életem,h átestem a ló túloldalára és meg kell h mondjam,soha nem voltam iylen jól. Olyan jól esik,lesz*rni mindenkit magam körül,és nem zavar h mit gondolnak rólam.

Most h már semmit sem erőltetek,sokkal jobban érzem magam,most is ugyanúgy lesz*rnak mint régen, de most legalább jogosan,mert okot adok rá.

Szóval most ott tartok,h már semmi sem érdekel,haláli nyugodt vagyok,és semmitől sem félek,jöhet bármi,én állok elébe.


No a kérdést azért tettem fel,mert valahol érzem azt,h ez így nem jó,meg most életemben először találtam egy lányt(egy nagyon rendes,nyíltszívű,őszinte lányt),aki talán kedvel,és ez meglepett,h engem lehet kedvelni. Olyannyira,h arra ösztönöz h változtassak az életemen. Ezért tettem fel ezt az igencsak hosszú magyarázattal teli kérdést.

Ha tudnátok segíteni,h kéne változzak,nagyon szépen megköszönném,ha meg csak trollkodni akartok,v. nem kapok semmilyen választ,azt is fel fogom dolgozni valahogy,már úgyis hozzászoktam h semmibe vesznek.:/



2012. ápr. 15. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Add a VALÓDI önmagad, szeresd, éreztesd vele. Ennyi kb.

Egyébként mintha magamat olvastam volna. 21F

2012. ápr. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát próbálj meg vele nem bunkó lenni, meg ha találkozol a barátaival, próbálj meg keveset beszélni. :)
2012. ápr. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát a valódi önmagamat már hosszú ideje nem mutattam senkinek, de egy beszélgetés során ez a lány kihozta belőlem az igazi,a jobbik énem,és neki megnyíltam,szinte hihetetlen,de csak utólag jöttem rá,h mennyi mindnet elmondtam neki. Eddig ennyi történt, most hagyom egy darabig,nem akarok a nyakán lógni, de nagyon várom,h újra találkozzunk.
2012. ápr. 15. 20:51
 4/5 anonim ***** válasza:

Tisztára mint a tesóm,ő is lesz*r mindent nagy ívből :)

A lány hatással lesz rád az biztos,vele kedvesen fogsz viselkedni és ez jönni fog ösztönszerűen.

Csak add önmagad,ne foglalkozz azokkal akikkel nem érdemes.

A változtatás csak rajtad áll :)

2012. ápr. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát a volt ismerőseid,akik lesz*rtak meg te is őket-azokkal ne foglalkozz!Csak ezzel a lányzóval:)Legyél vele kedves,keresd a társaságát,hívd el ide-oda és add a jobbik énedet!
2012. ápr. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!