Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Merész ötlet egy 21 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merész ötlet egy 21 éves tanulótól, hogy gyereket akar?

Figyelt kérdés

Jó lenne egy kis lurkó, szerintetek tanulás mellett fel lehet egyet nevelni? :)

Vagy előbb az iskolát kellene befejezni?



2012. ápr. 16. 08:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Igen az anyagi részét nézzük,mert előb legalábbis én úgy látom,hogy legyen egzisztencia előbb,karrier,saját cég.Aztán jöhet a gyerek,mert akkor teljes boldogságban lehet élni,és nem számolgatni,hogy egy-két ezer forintot ide oda teszek,hanem nyugodtan el lehet menni például all inclusive nyaralni két hétre az egész család.

Ez az igazi élet.

Ezért fontosak az anyagiak,mert pénz beszél kiscica nyávog

:D

Előbb a karrier,mert ezzel olyan életet adhatok a jövőbeli családomnak amit nem sok ember.


Ezt csak az érti,aki fáradságos melóval küzdi fel magát,mert céljai vannak.Sokkal jobban lehet utánna gyereket nevelni amikor sok az eklézsia,mert akkor minden van,egészség is,és a gyerekből is jobb embert nevelhetsz

2012. ápr. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ha vki arra vár a mai világban, hogy "mindent meg tudjon adni a gyerekének", akkor a büdös életben nem fog szülni. Vagy max 40 év felett, aztán jön majd a Down-kóros gyerek meg a lombik, mert nem jön össze.


Nyilván kell pénz egy gyerekhez. De szerintem is túlizélik ezt az egészet. Mindenki azt várja, hogy majd 200 m2-es családi háza legyen, meg 300 ezres fizetése, és akkor majd esetleg bevállal egy gyereket.

Szerintem bőven elég, hogy ha van hol élni, van villany, fűtés, kajára, pelenkára, ruhára pénz.

2012. ápr. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Azért van átmenet a 200m^2 ház és az között, hogy 0 bevételemre még egy gyereket is bevállalok... Nem is kevés.


Erősen kétlem, hogy 21 évesen annyi bevétele lenne (pláne, hogy tanul) hogy emberhez méltó életet tudna biztosítani a gyereknek. Attól az a gyerkőc (meg a szülők) mitől lesznek előrébb, ha nyomorogva kell felnőnie, ha esetleg pár év várakozással biztosabb talajról lehet indulni?


Persze, régen is felnőttek nyomorban. De szerintem ha lehetett volna választani, inkább mindenki arra szavaz, hogy jólétben, biztonságban nőjön fel a gyerek. És jólét alatt nem arra gondolok, hogy havi négy milliót keresnek a szülők nettóban, hanem egyszerűen arra, hogyha a gyerek hetente enne egy tábla csokit, akkor ne azt kelljen mondani neki, hogy "nem, mert akkor kikötik a villanyt" meg ne kelljen szakadt, nyolcadkézből kapott ruhákban járni. És ismétlem magam: kétlem, hogy tanulóként lenne annyi bevétele.


Persze, ha gazdagok a szülők, és öntik a pénzt, az megint más téma.

2012. ápr. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hogy nincs bevételük?

Lehet, hogy a srácnak pl. jól fizető munkája van.

Simán lehet, hogy van lakásuk, mert mondjuk a szüleik anno vettek nekik egyet.

Nem azt mondtam, hogy nulla bevételre vállaljon gyereket!!!

Írtam, hogy szerintem mi kell hozzá. Ha arra van pénz, akkor miért ne lehetne bevállalni???

2012. ápr. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!