Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasimról kiderült hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasimról kiderült hogy elvált. Teendő?

Figyelt kérdés

pár hete jöttünk még csak össze, és eddig csak úgy emlegette: az exem. Nem tette hozzá, hogy feleségül vette. Én viszont találtam a neten egy képet a volt asszonyával róla. Igaz már elváltak, megmutatta a papírokat, mert nagyon mérges lettem. Minek kellett ezt eltitkolnia előlem?

Megingott a bizalmam az irányába, hogyan tovább?

Miért hülyék a pasik?:D


2012. ápr. 16. 13:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
ŰMiért olyan fontos az hogy házas volt vagy nem? Az már a múlt és te vagy a jelen ésa jövő. Amúgy meg mondta hogy az ex-em. Szerintem ebből nem kellene ekkora ügyet csinálnod.
2012. ápr. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%

Hülyés a pasik? OMFG.


Nekem éppenséggel pont úgy jön le, hogy te vagy az idióta pitsa. Mi a szart foglalkozol a múltjával? Nem mindegy, hogy exbarátnő vagy exfeleség?

Nem tök ugyan ott a helyük?!


Megingott a bizalmad?! Nem is volt... Csak illúzió.

2012. ápr. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%

Baj hogy elvált? az b*szna be ha nem XD

Miért gond, min változtat ez?? Nem titkolt el semmit, az ex az ex akkor is ha feleség akkor is ha barátnő.

(De ha változtat valamin akkor azért mert tessék , elkezdtél kombinálni)

"Miért ilyen hülyék a csajok? :D "

2012. ápr. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
lehet, hogy igazad van. engem nem a házassága zavar, mert ezer meg 100 másik is van aki elvált. Hanem, hogy ilyen fontos dolgot nem vallott be nekem. És ráadásul a facebook-ról kellett megtudjam, az kiverte a biztosítékot. De legalább nem tagadta és bocsánatot kért.
2012. ápr. 16. 13:51
 5/16 anonim ***** válasza:
85%
Ha bocsánatot kért és lerendeztétek a dolgot akkor mi a gond? Nem értem. Szerintem ez nem akkora ügy hogy balhét kell belőle csinálni ezt nyugodtan is meg lehet beszélni.
2012. ápr. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
lehet, hogy túlkapás, amúgy kösz a válaszokat. Hülye pitsa meg nem vagyok, csak annyit elvártam volna, hogy beavat egy kicsit az életébe. De ez csak az én véleményem..
2012. ápr. 16. 13:53
 7/16 anonim ***** válasza:
67%
Biztos, hogy eltitkolta? Szerintem ez is egy "jel", hogy már a múltté a csaj, hogy nem hangoztatta, hogy a felesége volt. Szerintem ebből nem kell ekkora ügyet csinálni.
2012. ápr. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom ti mit éreznétek, ha meglátnátok a csajotokat/pasitokat egy esküvői fotón. Persze ok, már elvált. De elsőre sokkoló.
2012. ápr. 16. 14:03
 9/16 Gergo_30F ***** válasza:
70%

ahogy te feleslegesen nagy ügyet csinálsz abból, hogy nem közölte veled a 2. randin, úgy néhány korábbi nő túlkombinálhatta, ha időben szólt.

mert a nők is, alkalmazkodunk :P

2012. ápr. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
33%
Kérdezned kellett volna.
2012. ápr. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!