Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyit illik egy barátnőre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit illik egy barátnőre hetente költeni?

Figyelt kérdés
Egy csóró lakáshiteles kérdése, ha az életben véletlen lesz barátnőm. 30 éves férfi.
2012. ápr. 16. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:
ha normális barátnőd lesz, nem fogja érdekelni, hogy csóró vagy
2012. ápr. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 ASOT ***** válasza:

illik??

Nem kötelező! Miért illene minden héten költeni rá?

Ő is ember! Ez nem egy kötelező dolog!

Ha egy nőt "meg lehet venni" az már rég nem ér semmit!

Kedveskedni lehet apróságokkal, vagy ha elmentek bulizni, de az más, és nem kötelező minden héten venni valamit...ő is ember ő is tud dolgozni...


Nem mondom, mert apróságokkal én is kedveskedtem de nem minden héten....

2012. ápr. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyire pénzéhes a nő. A te korodban már nincs olyan, akire semennyit ne kéne.
2012. ápr. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ha a barátnő alatt prostituáltat értesz akkor sokat:D

de amúgy miért kéne költeni?nő vagyok, de nem várom el, hogy többet költötsön a párom rám, mint én őrá.

a kapcsolat elején még elvárhatja egy nő, hogy meghívd egy egy italra, moziba...stb

de nálunk rendszeresen amit a barátom vesz, az a gumi.

meg évfordulókon egy kis apróságot mindig vezsünk egymásnak.

de nem várok el nagy dolgokat:D ha egy nő azt akarja, hogy te fizesd minden ruháját, cipőjét...akkor nem miattad van veled.

2012. ápr. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
most látom hány éves vagy. gondolom a nő is csak próbálna dolgozni és akkor a háztartásban meg lehet osztani a pénzt. pl a tiédből fizetitek a rezsit, az övéből meg a kaját és a luxuscikkeket.
2012. ápr. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3. válaszolóval nem értek egyet. Én 29 vagyok, a barátom két évvel idősebb nálam. Nem várom el, hogy bármennyit is költsön rám. Sőt, nemegyszer volt már rá példa, hogy mentünk vhova (kajálni, sütizni, akárhova), és én fizettem. Nem azért, mintha ő csóró lenne, hanem mert azt gondolom, hogy pusztán a női mivoltom miatt nem "jár" nekem az, hogy mindig minden költséget ő álljon. Hozzáteszem, időnként már szinte erőszakoskodik, hogy hadd vegyen nekem ezt vagy azt :) Néha megengedem, de mi közel azonos arányban költünk egymásra. Van ilyen is.
2012. ápr. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Semennyit. Ne a pénzemért legyen velem. Ha nincs munkája és kell neki valami gyógyszer akkor adok 1-1x, ha meg a 15. cipőjét akarná megvenni akkor elküldöm dolgozni.
2012. ápr. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!