Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akar tőlem valamit vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akar tőlem valamit vagy csak szórakozik velem?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem két hete egy sráccal és azóta már 5ször találkoztunk különböző városokba lakunk!de kiderült h a srácnak 10hónapja barátnője van!még szereti de már nem úgy mivel keveset tud vele találkozni!Köztünk még a csókon kívül enm volt semmi és állitolag nem is azért jár át hozzám!Akar tőlem valamit vagy csak szórakozik szerintetek?Nagyon aranyos velem és nem erőltet semmit!és én a szavaiból úgy veszem ki h igen,mert közös nyaralást tervez meg hasónlók már virágot is hozott nekem!Minden szabadidejét velem tölti!Segitsetek lécci!Szerintetek,hogy hódíthatnám meg a srácot!!!???
2009. jún. 19. 20:22
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és imád velem lenni a srác,szereti ha hozzá bújok és puszilgatom!és mindig elmondja ha találkozunk,h nagyon hiányoztam neki!
2009. jún. 19. 20:24
 2/6 anonim ***** válasza:
Neked hódítani mire fel, ha még virágot is hoz és veled tölti minden percét... Valószínűleg nem egy 1 éjszakás kalandot szeretne tőled!
2009. jún. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát igen!De ki tudja,h mikor hagyja ott a barátnőjét:S!Azt mondta h mióta engem megismert egyre többet gondolkozik rajta h otthagyja e nem biztos benne:S!
2009. jún. 19. 20:31
 4/6 anonim válasza:
Ha igazán meg lenne érted "szédülve" akkor már rég otthagyta volna a lányt!nem gondolod?!én soha nem osztozkodnék egy srácon,de te tudod!!
2009. jún. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Őszintén megmondva igaza van mind kettőtöknek és bennem is ez a két variáció játszódik le és ezért enm tom h mit tegyek!!!
2009. jún. 19. 20:56
 6/6 anonim ***** válasza:
valószínűleg a mostani barátnőjével is így kezdte, hogy szerette ha hozzábújik, virágot vitt neki.... valószínűleg akkor is éppen megcsalt valakit, akit már nem szeretett annyira. kell ez Neked? Elég gerinctelen a fickó, ha úgy kezd el egy lányt szédíteni, hogy mellett még megvan a régi barátnője akit már megunt, pedig régen szerette ha hozzábújik... Téged is ugyanígy fog elhagyni.
2009. jún. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!