Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Ott vagyok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Ott vagyok, hogy már lassan csak fényképen nézegethetem a párom.

Figyelt kérdés
Kezd nagyon elegem lenni.Lassan már csak ugy tudom magamban,hogy van egy párom és ennyi.Semmit nem csinálunk együtt és miota együtt vagyunk elöbbrébb se jutottunk.Lapos nalmas a kapcsolatunk.Állandóan dolgozik és még azt a tulórát is elválalja amit nem lenne neki muszály.Ha meg nem ez akkor otthon van mindig dolog.Soha nem kérdi azt se meg én mit szeretnék.Mindig egyedül vagyok.Szerinte senki se egy ilyen kapcsolatra vágyik.Ennyiből egyedül is lehetnék.Én 27 vagyok ő 33.
2009. jún. 19. 20:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

akkor miért nem mondod meg neki, h lehetne veled többet is?

Ha jelent valamit a kapcsolatotok számára, akkor tesz azért, h ez megváltozzon.

2009. jún. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Próbáltál már vele beszélni? Ha nem sztem egy próbát megér.Hátha megért.
2009. jún. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem az a véleményem, hogyha egy pasi 30 éves korig tartósan nem kel el, azzal a pasival valami gikszer van az tuti. Tapasztalat.
2009. jún. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én már mondtam neki de ereménye nem sok.Mondtam jó lenne végre beszélgetnünk is egymással,hogy mi van velünk és mit szeretnénk.Mondta is persze beszélünk de aztán semmi.Pedig már emlegette az eljegyzést is és hogy szeretne gyerkőcöt is és én is,ezt tudja is.De elö nem hozza a témát amugy meg,hogy na most beszélgessünk.Ez a másik.Hiányzik nagyon,hogy nemigen beszélgetünk egymással.É probálnám de ő elkezd mindenféle jelentéktelen dolgokról beszélni.
2009. jún. 19. 20:33
 5/11 anonim ***** válasza:

Hát megértelek, ugyanebben a helyzetben vagyok csak mi fiatalabbak vagyunk! Én azt mondom próbáld kitalálni hogy miért túlórázik. Lehet hogy épp a közös jövőtökre spórol ezerrel. Nálunk ez a helyzet. Ülj le vele és beszéld meg, hogy legyen többet szabad, töltsetek együtt több időt, ha nem akar költeni sétáljatok!

És a legfontosabb hogy szeretitek e egymást! Minket a szerelem tart össze! Más nem bírná ezt a helyzetet!

2009. jún. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát igen szerelem és szeretet nélkül ez nem mükdne.Mi nagyon szeretjük egymást.Bár én néha ugy érzem,hogy többet tettem már ezért a kapcsolatért int ő.Pedig ő volt odáig értem mielött nem jöttünk össze.Egy munkaelyen dolgoztunk és még egymás mellett is.Engem már másfél hónapja elküldtek.Az se volt jó,hogy ott mindig együtt voltunk,mert azon kivül már nem igényelte,hogy találkozunk max. csak hétvégén de az se volt olyan.
2009. jún. 19. 20:44
 7/11 anonim ***** válasza:
keress egy másik pasit, ebből már nem lesz énekes halott! Sajna ez van!
2009. jún. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ahogy így a válaszokat olvasom inkább az a gyanúm, hogy ő már nem igazán szeret.Bocsi ha megbántottalak.Voltam én is ilyen helyzetben.Nem sokáig működik a dolog.Szerintem akármennyire is fáj szakítanod kell.Még a végén Te fogsz ideg összeroppanást kapni vagy bele betegszel.Tényleg nem éri meg.Találsz Te ennél jobbat.Ja meg nekem úgy tűnik csak ígérget.

28/L

2009. jún. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nála az a baj,hogy fél az egésztől.Meg mindig csak a pénz és a pénz.Lehet húzni,halasztani de ő nem lez fiatalab és én se.Várn meg nem fogok rá éveket.Én szeretnék családot.

A másik a mi rossz.Teson 20 éves és ők többet vannak együtt a barátjával mint mi pedig a srác Pesten lakik mi meg 120 km-re onnan.Ők mégis meg tudják oldani,hogy együtt legyenek,mert nekik ez fontos.Én és a párom meg 10 km-re egymástól. és sokszor egy hétig nem láttom,mert ő mondjuk ép délutános.

2009. jún. 19. 21:05
 10/11 A kérdező kommentje:
Még valami.Itt a nyár.Arról álmodni se merek,hogy mi ketten valahová elmgyünk mégha csak egy napra is.Mikor együtt s vagyunk nemhogy még menjük is valahová.Már annak örülö ha egy napot esteleg velem van egy héten.Na de akkaor meg valami proram náluk biztos van.
2009. jún. 19. 21:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!