Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Ott vagyok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Ott vagyok, hogy már lassan csak fényképen nézegethetem a párom.

Figyelt kérdés
Kezd nagyon elegem lenni.Lassan már csak ugy tudom magamban,hogy van egy párom és ennyi.Semmit nem csinálunk együtt és miota együtt vagyunk elöbbrébb se jutottunk.Lapos nalmas a kapcsolatunk.Állandóan dolgozik és még azt a tulórát is elválalja amit nem lenne neki muszály.Ha meg nem ez akkor otthon van mindig dolog.Soha nem kérdi azt se meg én mit szeretnék.Mindig egyedül vagyok.Szerinte senki se egy ilyen kapcsolatra vágyik.Ennyiből egyedül is lehetnék.Én 27 vagyok ő 33.
2009. jún. 19. 20:23
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Na végül is hogy alakultak az éveitek?:)
2011. márc. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!