Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Megvertétek már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Megvertétek már barátotok exét? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 17. 13:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
?????????? :D
2012. ápr. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
46%

Mivan??? :D

Miért verném meg? Nem is ismerem a csajt...

2012. ápr. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem is ismerem szerencsére. Habár az egyikkel találkoztam, de vele csak egy hétig volt együtt a barátom. De amikor találkoztunk, le sem vette a barátomról a szemét, engem pedig méregetett. Hát, mit ne mondjak.. eléggé késztetést éreztem, hogy tegyek valamit. :D Van egy másik, akivel mégcsak nem is találkoztam, a barátom sem tartja vele a kapcsolatot szerencsére. Vele már több volt, mint egy hét. Na, ha ő tette volna azt, amit a fentebb említett csaj, akkor lehet, hogy bunyó lett volna a dologból. :D
2012. ápr. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerem az exet, és meg is érdemelné, hogy megverjem :) Na de nem alacsonyodnék le idáig. Azért ennél több IQ-val rendelkezem...
2012. ápr. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ez valami ősi kultúra hagyományőrzése lehet.
2012. ápr. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
11%

Szia, én egy bérelhető exbarát/barátnő verő szakember vagyok, kérésre zaklatást, molesztálást is vállalok, erőszak kizárt, csak abban az esetben ha jól megfizetik, vertem már egyaránt nőket is és férfiakat is, b*zik verését drágábban csinálom, mert az rizikósabb, nagy rá az esély míg én szájba**szom, ő engem **ggbe. Ha érdekel írj!

üdv.

2012. ápr. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Te beteg vagy -.- inkább elmegyógyintézetbe menj drágám..
2012. ápr. 17. 13:32
 8/18 A kérdező kommentje:
meg egyáltalán miaz ,hogy nőket megversz?erre vagy büszke?gyűlölöm az olyanokat akik nőket vernek.
2012. ápr. 17. 13:36
 9/18 anonim ***** válasza:
sztem irónia volt :D
2012. ápr. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

lehet..

de igazából is vannak ilyen elmebetegek

2012. ápr. 17. 13:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!