Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hölgyek ti miben szoktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek ti miben szoktatok aludni éjszaka? Mi a véleményetek arról ha egy nő pizsamában alszik és minden este bugyit vesz fel a pizsama alá?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 17. 14:09
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
*érzem ("értem" helyett)
2012. ápr. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Éva kosztümben. Olyan meg nagyon nincs hogy fázom. Ott a párom akihez bújhatok. Persze kinek, hogy kényelmesebb. Az a véleményem róla, hogy neki úgy kényelmes és nagyon fázós.
2012. ápr. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Hát ez a "lányok fázósabbak" nem mindig igaz. Párom 2-3 takaró alatt alszik a befűtött szobájában, mert annyira fázik. Én meg a vékony 1 db nyári takaróm alatt alszom a fűtetlen házban.
2012. ápr. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Azt lefeljetettem, hogy már ha külön alszunk. Együtt meg megsülök és dobálom le a takarót magamról.
2012. ápr. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Ja, hát én is azt írtam, hogy általában fázósabbak, nem mindig.
2012. ápr. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Úgy gondolom, ha felnőtt nő létére azt sem döntheti el, hogy miben alszik, az elég gáz. Te felvetetted, neki kényelmetlen lett volna. Ennyi.


Szex: ha belegondolsz, kb 15 mp-ig tart levenni neked a bugyit. Neki kb 3-5 mp. Ha neked ezalatt elszáll az ihlet, az nem a barátnőd hibája.

2012. ápr. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Én laza, hosszú pólóban + francia bugyiban..)
2012. ápr. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
#16-os én nem szabom meg neki hogy mit vegyen fel csupán megemlítettem neki hogy néha nem ártana az is hogy ne vegyen fel bugyit. Mert napközben bugyiban van, este fürdés majd újabb bugyi. Azért ez már túlzás szerintem. Tőlem abban alszik amiben akar csak gondoltam felteszem a kérdést hogy más is van-e így vele.
2012. ápr. 17. 15:14
 19/22 anonim ***** válasza:

Időzítsétek a szexet a fürdés utánra, és az elalvás előttre.

Ha már aludni készültök, ne zargasd a barátnődet a szexszel. Az éjszaka közepén pláne ne. Az éjjel alvásra való. Szexelni napközben kell, vagy reggel, vagy kora este, de nem mikor már épp aludni akarnánk.

2012. ápr. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

16-os vagyok: akkor bocs. Az én párom is vesz alsógatyát alváshoz, csak ha tényleg meleg van nyáron akkor alszik meztelenül. Kicsit furcsa, de elfogadtam. Mivel rendesen tisztálkodik, nem büdös vagy pállik be neki.


Élünk nemi életet is :-))


Én amúgy főleg férfi boxerben alszok. Ha hideg van, akkor veszek pizsamát.

2012. ápr. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!