Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok kezdeni ezzel a kapcsolattal?

Figyelt kérdés

Két és fél éve vagyunk együtt a barátommal.4 éve ismerjük egymást,a kapcsolatunk sokáig csak baráti volt de aztán ő belémszeretett.Hónapokig csak kavargattunk mert én nem voltam szerelmes,de végül összejöttünk.Kezdetben nem nagyon voltak problémák mivel engem nem érdekelt annyira a dolog,csak szerettem,mint embert és jó volt,hogy valaki szeret. Fél évvel ezelőtt viszont rájöttem,hogy én is szeretem.Azóta sokkal rosszabb. Nagyon sokat problémázom apró dolgokon,nem azért,hogy idegesítsem,hanem,mert tényleg kétséget okoztak nekem. Sokkal féltékenyebb vagyok,nehezen viselem még azt is,ha megemlíti,hogy valaki jól néz ki szerinte.Olyanok is bizonytalanságot okoznak bennem,ha kevésbé aranyosan válaszol valamire,ha nem úgy reagál valamire,ahogy szerinte kéne.Ilyenkor mindig úgy érzem,hogy nem szeret már és ezt neki is sokszor megemlítem. Régen mindig betartotta az ígéreteit,az utóbbi időben viszont sokszor volt olyan,hogy megszegte őket. Hiába volt szó kisebb dologról,volt,hogy rettentően kiakadtam.Mindig problémáztam valamin és odáig jutottunk hogy ő már nem volt kíváncsi rájuk,lefárasztotta az,hogy foglalkoznia kell velük,pedig nekem tényleges problémát jelentettek.Amikor együtt vagyunk,az idő nagy részében szexelünk.Ő nem szokott beszélgetést kezdeményezni,az a típus,aki csak akkor beszél,ha mondandója van.Emiatt viszont úgy érzem,hogy nem érdeklem. Többször is volt olyan,hogy a 'titokban' flörtölt lányokkal.Nem csalt meg,de nekem ezek is rosszul estek.

Én nagyon sok mindent megteszek érte,mindig lekoptatom a fiúkat,ha közelednek,nem flörtölök senkivel.Igyekszem neki örömet okozni,meglepni apróságokkal,amikor együtt vagyunk,sokat szeretgetem.Nem csak azért,hogy neki jó legyen,mert nekem is jó.Tőle viszont nem igazán kapom vissza ezeket a dolgokat.Próbáltam már visszafogni magam,hűvösebb lenni,de nem ment. Egyszerűen nem tudom,mit kezdhetnék a bizonytalanságommal.Nem tudom,hogy csak bennem van-e a hiba vagy ő sem a megfelelő módon áll hozzám. Vannak párok,akikről süt,hogy imádják egymást,tökéletes összhangban vannak,folyton egymással akarnak lenni és én is ilyen kapcsolatot szeretnék. Ő viszont több időt tölt a haverjaival,mint velem és többször is éreztette velem hogy idegesítőek számára a dolgaim. Ugyanakkor azt mondja hogy szeret és hogy nem akar mással lenni. Érdemes még küzdeni a kapcsolatért? Mit tudnék kezdeni a bizonytalanságommal?


2012. ápr. 17. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:
ezt vele kell megbeszélned...
2012. ápr. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nagyon sokszor felhoztam már,de az utóbbi időben csak azt láttam rajta,hogy 'már megint a hülyeségeimmel fárasztom'.szerinte nincs gond,csak kevesebbet kéne problémáznom.de nekem meg hiányzik,hogy valaki imádjon,hogy én legyek az első. csak hasonlóan bizalmatlan,szeretetéhes ember képes ilyen szerelemre? /:
2012. ápr. 17. 14:29
 3/5 anonim ***** válasza:

Én sosem értettem, miért kell állandóan együtt lenni, megfulladnék ha valaki mindig a nyakamban loholna, szükségem van némi elvonultságra. Engem is idegesítene ha minden légypiszoknyi dolgot elefánntá fújna a párom.


23/N

2012. ápr. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a mi kapcsolatunkba is ugyan ez volt, a barátom ugyanilyen kezdett lenni, benne kihűlt, és szakítottunk. (szinte minden úgy történt, ahogy leírtad). de aztán rájött, hogy mennyire szeret, és újra a régi lett. pár hete vagyunk újra együtt, de megint kezdődik. ördögi kör, én is a megoldást keresem. remélem nektek is és nekünk is helyrejön majd.:/
2012. máj. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem érdemes lenne küzdened! Próbáld megbeszélni vele a dolgokat. Mond el hogy rosszul esik neked az hogy veled már alig van és hogy a haverokkal lóg szinte mindig. Irtad , hogy olyan típus aki nem kezdeményez beszélgetést és hogy te emiatt úgy érzed magad hogy nem érdekled. Szerintem nem arról van szó hogy nem érdekled de nem egyformák az emberek sem. Amikor összejöttél vele te ezt tudtad hogy milyen.Valaki beszédes valaki nem nincsen ebbe semmi. Az, hogy más lányt dícsér azért nem kell felhúznod magad! Téged szeret, mert veled van. Általában majdnem mindegyik pasi akinek barátnöje van megdícsér más lányokat, ebbe nincs semmi. Igen vannak párok akik sülve-főve együtt vannak , de az egyálltalán nem jó! Előbb-útobb a legtöbb párkapcsolatnál egymásra unnak ha mindig együtt lógnak! Mindenféleképpen ebszélj vele és próbálj meg nem féltékenynek lenni! hiszen mondta neked hogy szeret és hogy nem akar mással lenni!

2012. máj. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!