Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összeköltözés miatt szakítás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeköltözés miatt szakítás?

Figyelt kérdés
Barátommal most lesz 4. hónapja, hogy összeköltözünk. Ő 25, én pedig 21. Nem dolgozik éppen, és az egyetemet szeptembertől kezdi újra, tehát egész nap otthon van; én járok egyetemre, viszont nincs sok órám, és otthonülő típus lévén sok időt töltök én is otthon (mondjuk úgy, hogy többet, mint "kéne"). A kapcsolatunk viszont kezd megromlani, és én ezt az összeköltözésnek tulajdonítom. Amit viszont nem tudok eldönteni az az, hogy vajon emiatt lehet-e, hogy túl sok időt vagyunk együtt? Vagy esetleg csak simán "kiégtünk"? Sok a konfliktus is, nem az együttlakás miatt felmerülő kisebb gondokra gondolok, mint pl. a takarítás kérdése mert ezekkel nincs baj, tehát elviekben az együttlakás menne, hanem lelkileg engem megvisel ez a "válság", és emiatt sokat b*sztatom mindenféle hülyeséggel, ő ezt meg nagyon nehezen viseli. A szex is jóval kevesebb mint ezelőtt. Mindketten nagyon akartuk ezt az összeköltözést pedig, de én úgy gondolom, hogy ilyen formában ez nem megy vmi jól. Most is pár napja vagyunk együtt csak folyamatosan, és megint megy haza a szülőkhöz 2-3 napra, mintha menekülne... Az érdekes az egyébként, hogy összeköltözés előtt is minden nap együtt voltunk, csak mondjuk azert vmivel kevesebbet.

2012. ápr. 17. 17:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát ha azóta romlott a kapcsolat, mióta összeköltöztetek, akkor biztos van hozzá köze.

Esetleg próbáljátok meg, hogy hosszabb időt (egy, másfél, két hét) külön töltetek. Akkor kiderül, mennyire hiányoztok egymásnak, jobb-e külön... Vagy nem tudom. Nehéz helyzet, de ha már most rossz ez így, akkor valamin változtatni kéne..

2012. ápr. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Múltkor 4 napot külön töltöttünk, és már 1 nap után érezte a hiányom, és én is az övét.. Ezért sem értem a dolgot. Igényünk van egymásra, de gondolom nem ennyit?
2012. ápr. 17. 18:51
 3/4 anonim válasza:
Mióta vagytok együtt?És csak ketten vagytok v szülőkkel?
2012. ápr. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
1 éve és lassan 2 hónapja vagyunk együtt. Az ő lakásában együtt, plusz az öccse a kisszobában.
2012. ápr. 17. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!