Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolat után! Mire figyeljünk oda? És csak normális válaszokra vagyok kíváncsi.

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk együtt a párommal.Ezalatt nem volt megcsalás,se semmi nagyobb balhé.Lángoló szinte tökéletes szerelemmel indult..mondhatni szerelem első látásra.(17L és 21F)Elejétől kezdve távkapcsolat(heti 2 találkozás,nem alszunk 1ütt).Az első 2 hónap úgy telt el h szenvedtünk egymásért,mert a szülők eltiltottak egymástól....szóval nagyon sok mindenen keresztülmentünk.Azután ő máshova ment suliba,de már 2 éve kitartunk egymás mellett.Az első 1 évben nem volt gond,aztán egyre többet veszekedtünk.Mostanra már szinte 2naponta összevesztünk,de ha együtt vagyunk minden oké.Boldogok vagyunk egymással és úgy viselkedünk mint ha 1 hónapja lennénk együtt.Szeretjük egymást..de mégis veszekszünk.Viszont nyáron össze tudnánk költözni,mivel neki van lakása és dolgozik is.Szerintetek 2 év távkapcsolat után menni fog?Félek h hirtelen ránk szakad minden és összeköltözés után fogunk szétmenni.Legfőképpen olyan személyek véleményét várnám akik már próbáltak összeköltözni v össze is költöztek,és h nekik h ment?Mire kell oda figyelni? 17L

#távkapcsolat #összeköltözés #távkapcsolat után
2012. ápr. 16. 18:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%

Várj egy pillanatot. Mindjárt kártyát vetek és megnézem a gömböt. Őőőőőő, azt látom, hogy az elején minden jó lesz, aztán... Aztán lesz egy kis hullámvölgy... aztán nagy balhé lesz és véget ér a kapcsolatotok. Látok még egy harmadik személyt is, valószínűleg ő lesz az oka.

Ez a jóslás 3450forintodba került. Privátban add meg az adataidat és küldöm a számlát.

2012. ápr. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
először is gratulálok hogy ennyi ideig kitartottatok egymás mellett. Szerintem érdemes megpróbálni ott sok minden el fog dőlni.Akkor sok minden kiderül ha együtt él az ember valakivel. Nekem is van egy fél éves távkapcsolatom és mi is tervezzük a közös jövőt.Mi meg fogjuk próbálni ti is próbáljátok meg. Sok sikert.
2012. ápr. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Én 17 évesen nem költöznék még a helyedben sehova. Függsz a családodtól anyagilag és tanulsz még. Legalább érettségizz le előtte!

Ilyen szempontból én semmiképpen nem ajánlom a költözést fiatal vagy még, a párod is. Inkább próbáljon spórolni és félretenni a jövőtökre, mint a te taníttatásodat, ruházkodásodat, egyebeidet finanszírozza.

2012. ápr. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
ez sokban függ attól h min szoktatok veszekedni. Ugyanis ha a féltékenység az oka, az - habár nem jó dolog - de mégiscak annak a jele h szeretitek egymást és hiányoztok egymásnak. Szóval min szoktatok veszekedni?
2012. ápr. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

a normális válaszokat köszönöm :)

Nem akarom itt hagyni a sulit,mivel még van 1 évem a gimibe.Csak 1 nyárról lenne szó.Utána haza költöznék. Csak mostanra jutottunk odáig anyámékkal h bele menyjenek.Nem vagyunk azok a nagyon féltékeny típusok...volt 1-2 kisebb veszekedés ebből kifolyólag,de szerencsére ezzel nincs gond.Inkább apróbb hülyeségeken.Amikből sokszor észre veszem h csak azért vannak mert már hiányzunk nagyon egymásnak.Eléggé ellentétek vagyunk és ebből kifolyólag vannak problémák.De nem túl komolyak,inkább civakodás félék.Nem tudom miért,de kicsit tanácstalan vagyok.Eddig minden vágyam az volt h összeköltözzünk,de félek h nem oldja meg a nézeteltéréseket.Viszont azok a fajták vagyunk h inkább megjavítjuk a dolgokat,mint kidobjuk.(pl a kapcsolatunk)mert sok mindenen keresztül mentünk.

2012. ápr. 16. 18:47
 6/15 anonim ***** válasza:
Én 18 évesen érettségi után odaköltöztem a barátomékhoz, és nagyon nagy hiba volt. Imádtuk egymást előtte, utána viszont minden tönkrement, a családja folyton beleugatott az életünkbe, egy év alatt tönkrement a kapcsolatunk. Pedig mi akkor már négy éve együtt voltunk. Nem törvényszerű, hogy a tietek is ilyen véget érne, de ne siesd el. Még van rengeteg időd, nagyon fiatal vagy. Hidd el nekem, én tapasztalatból beszélek. Most 22 vagyok, egy éve élek együtt a párommal. Két éve vagyunk együtt, és tökéletes minden. Mára már rájöttem, hogy nagyon elsiettem, nem kellett volna ilyen fiatalon elköltöznöm otthonról. Már bánom nagyon...
2012. ápr. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
sajnálom h szétmentetek :( nekünk a család itt nem jön szóba,mert csak ketten lennénk.És pont ezért akarjuk a nyáron megpróbálni h menne e.
2012. ápr. 16. 18:53
 8/15 anonim ***** válasza:

Hát ez az egy nyár nem rossz ötlet, ha szüleid belemennek. Ha meg sok, akkor még mindig vissza tudsz költözni.

Nekünk volt ilyen, hogy itt volt barátom egy hónapot nyáron, és már mindkettőnknek sok volt.. 350 km táv, és 3 hetente 1 tali. De aztán hazament, 1 hónap múlva megint jött, akkor már nem volt gáz.

4 évet voltunk így együtt.

2012. ápr. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha valakit keveset látsz egy idealizált kép van róla benned,részben a hiánya miatt is.Együttélve más.Elmúlik a nagy lángolás és felváltja az igazi szeretet,tőrődni gondoskodni vágyás.Szerintem ez jó.
2012. máj. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért komoly a kapcsolatotok, próbáld meg. Ha nem válik be, úgyis visszaköltözöl. Egy nyár alatt meg annyi minden nem mehet tönkre, ha mégis, akkor viszont nem pocsékolsz el további éveket valaki mellett ,akivel nem működik a kapcsolat. Egy próbát szerintem megér, ha mindketten akarjátok.
2012. máj. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!