Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Föleg lányok! Mirt külsöröl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Föleg lányok! Mirt külsöröl ítlnek elsöre?

Figyelt kérdés
19/F vagyok. A problmm az hg akrhnyszor valakinek ltnak a szülei (bemutatnak vagy kpröl) mindig az az elsö hg felejtsen el mert olyan "bünözönek" nzek ki! Hg rthetöbb legyen MMA-zok,kondizok s van tetovlsom. Ezen az "elsö látsra" benyomson hogy tudnk vltoztatni??

#külső #kinzet
2012. ápr. 17. 19:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Keres egy olyan lányt, akinek ez bejön. Vagy ne pasiként, hanem barátként közelíts és ha megnyerő a személyiséged ,akkor az is mindegy, ha 2 fejed van.


22/L

2012. ápr. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

A külső igenis fontos, de ha emellett olyan is a belső, akkor inkább nem kérek belőle.:)

meg minden relatív, kinek mi tetszik.

2012. ápr. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem analfabétának néznek téged!!!

Még írni se tudsz te szerencsétlen!!!!

2012. ápr. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
ha valaki először lát, mondjuk fényképen, akkor mégis mi a szarról kellene megítélnie téged, az árnyékod hosszáról?
2012. ápr. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
fogalmam sincs mi az isten az az MMA, de ha nem akarsz ilyen kigyúrtnak tűnni, akkor lehetőleg ne izompólóban feszíts, a tetkóidat meg rejtsd el szintén ruhával(hacsak nem a homlokod közepén van, szerintem megoldható)
2012. ápr. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
a külsöm ilyen,mindig sportoltam valamit,de nem vagyok ez a kötözködös beszlogatos. ltalban nem a csajokkal nem jövök ki,hanem a szülök többnyire eslyt se adnak hogy megismerjenek! Egybknt dolgozok is de ezt ltalban hihetetlennek titulljk!
2012. ápr. 17. 19:20
 7/17 A kérdező kommentje:
nem nagyon hordok izomplt,viszont szvesen hordok melegítöt.
2012. ápr. 17. 19:24
 8/17 anonim ***** válasza:
Akinek a sportos,tetovált pasik nem jönnek be azok nyomorékok...főleg ha ez alapján itél meg:) az ilyen saj,egyáltalán nem is illik hozzád!!!! ne frusztráld magad emiatt;-) csak ne nyáals nőket hanem vagány csajokat keress,...ha nem lennék 25kérnék képet:) hajrá:)
2012. ápr. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

A belsődről nehéz is lenne ítéletet mondani egy kép alapján...

A külsőd meg olyan, amilyennek te akarod (bizonyos kereteken belül, persze). Mindenképpen az alapján fognak először megítélni, ha ez neked nem tetszik, neked kell változtatnod.

2012. ápr. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
19:27 örülök a nzetednek! Nem frusztrl csak nem rtem hg azrt mert nem vagyok ez a trendi 20kg-os ndszl az mrt függ össze a bünözssel!:)
2012. ápr. 17. 19:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!