Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van, h az olyan lányokna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van, h az olyan lányoknak bejövök, akik nekem nem de aki nekem bejön (és nem külsőről beszélek most), annak meg én nem?

Figyelt kérdés
A sok kis ribi nek bejövök, vigyorognak rám, integetnek, köszöngetnek, nyomulnak stb, de akikre én nyomulnék...azok nem nagyon akarnak velem járni...Nem vagyok segg fej, sem csúnya és nem topmodel alakatú BMW-s csajokra hajtok, hanem a normálisabb fajtára...persze...ok...a külseje is üsse meg a mércét, de leginkább az a fontos, h tudjunk beszélgetni...többször volt, h nagyon jól kijöttünk egy lánnyal, dumáltunk, vigyorogtunk, de mikor megcsókoltam, akk nemet mondott.Nem vagyok az az puhány típus, sem nyápic, de lehet, h beleesek a barátzónába?Most akk ezen a gondon hogy lehet segíteni?
2010. szept. 7. 14:07
1 2
 1/19 Kamuuu ***** válasza:
Én is ilyen vagyok majd találsz vkit :D:D:D
2010. szept. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Lehet nem teszed egyértelművé beszélgetés közben, hogy te nem csak barátkozni akarsz. Akkor pedig ezeket a lányokat meglepetésként éri, és emiat nemet mondhatnak...
2010. szept. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

lehet hogy az ilyen lányoknak a "sok kis ribi" miatt nem kellesz

19/L

2010. szept. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Szerintem egész jó helyzetben vagy, én pl. nem jövök be senkinek.
2010. szept. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Azért buksz elérhetetlen lányokra, mert valójában nem akarsz kapcsolatot. Ez egy védekezési mechanizmus.
2010. szept. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
35%
Meg az is lehet baj, hogy bármilyen lányról úgy beszélsz, hogy "kis ribi". Ha nem tiszteled a nőket (bármilyen nőt), akkor ne csodálkozz, hogy nem repesnek érted.
2010. szept. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
A kis ribit szerintem a tényleges ribancokra értette, akik kivágott ruhákban járnak és a tehetik totál részegre isszák magukat. A cigiről meg ne is beszéljünk.
2010. szept. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Igen, azokról a tizenéves lotyókról, akik seggrészegre isszák magukat és olyan szoknyákat hordanak, h egy egészséges öv többet takarna rajtuk...ők nem tisztelik saját magukat...nem én...meg az ilyenek nem is érdemlik meg, bakker...az olyanok, akikre én hajtok, azokat tisztelem, már csak azért is, mert nem vetik magukat rögtön alám, hanem húzzák az agyam.Ez jó meg minden.A ribik...hát azok meg nem nagyon érdekelnek.
2010. szept. 7. 15:01
 9/19 anonim ***** válasza:
Hogy lehet beszélgetés közben egyértelművé tenni, hogy nem csak barátkozni akarok?
2010. szept. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Igyekszek egyértelművé tenni a lányoknak.Ülünk a parkbab, átkarolom, megölelem, ha mond valami aranyosat, akk megpuszilom, h húdearanyos, megdicsérem, h sexi meg ilyenek.Szerintem elég egyértelmű, h mit szeretnék.A kis ri bik miatt nem lehet, mert abban a pillanatban, h rámmásznak, le is vakarom őket.Nem vagyok öntelt nagyképű majom...csak tisztában vagyok vele, h nem vagyok csúny...sőt...de ettől még tisztelem a nőket...hallottam olyat, h egy haverom olyanokat mondott, h a csajok csak arra valóak, h dugják őket, meg ilyen, meg olyan...meg is kérdeztem tőle, h az anyjáról mit gondol?ugyanezt?ez hülyeséég, h nem tisztelem a nőket...a ribik urvákat tényleg nem, de a nőket igen.

Nem csak elérhetetlen lányokra nyomulok...egy haveromon keresztül megismertem egy lányt, nála próbálkoztam, addig nem ismertem, aranyos, kedves, egyszerű, szép, a 3. randin megcsókoltam, de nem akart semmit, pedig nagyon jól elvoltunk\vagyunk, nevetünk, mászkálunk, ücsörgünk, dumálunk...de miért csak barát?...amúgy tényleg nem szívesen bocsátkozom kapcsolatba akárkivel...ismét kitérek a könnyen kapható kiscsajokra, de van olyan, akivel nagyon szívesen járnék és még bele is tudnék szeretni...nem csak simán szeretni.Szeretem, mikor egy lány meg akarja hódíttatni magát, ez tetszik...jobban szeretem, mint azt, mikor csak úgy spontán rámtapadnak, mint valami tappancs...de nem értem...lehet, h túl kedves lennék?Volt már részem, az "aranyos vagy :)" jelzőben....nem bepróbálkozás után, hanem ismerkedés közben.Randizgattam 1 lánnyal, ő meg azelőtt nap elesett valahol, kék-zöld volt a karja én meg adtam neki ajándékba 1 sebtapaszt.Nem vagyok az a romantikus típus, de néha előjön a Don Juan belőlem :) Egy barátom 1x azt mondta, h ő nem érti, miért nyomulok annyit, elég jóképű vagyok ahhoz, h kéressem magam...lehet, h tényleg, ha 1 lány látja, h kedvelem és nyomulok, akk nyomultatni fog és kéretni magát...én ugye vicces vagyok és 1x meg azt is mondta ez a barátom, h oké, h vicces vagyok, de ha túl sokat poénkodok, akk nem fognak komolyan venni...általában szeretem megnevettetni azokat, akiket szeretek...Lehet, h van benne igazság...

2010. szept. 7. 19:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!