Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen bókoknak örülnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen bókoknak örülnek a lányok ha a külsőről van szó?

Figyelt kérdés
Mondanátok pár klasszikus, jól bevált mondatott, illetve módszert aminek örülne egy lány? Mikre figyeljek oda? Pl "Nagyon szépek a szemeid!" stb
2012. márc. 4. 23:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
sablon. sose lesz csajod
2012. márc. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
szép vagy,csinos vagy,szépek a szemeid,szép az arcod stb
2012. márc. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Smilyen szép arcod van! Kellemes a hangod! Szép rajtad ez a ruha! Szép az alakod! Aranyos, ahogy mosolyogsz/nevetsz! Milyen kecses mozgásod van! Jó az illatod! Milyen 3ép, ápolt kezed van/ milyen selymes és puha a bőröd! Milyen cuki hangod van! Milyen dús/göndör/hosszú/stb hajad van, tök tetszik! ÉDes, ahogy birizgálod a hajad! De szép fehérek a fogaid!


remélem segítettem! :D

17/L

2012. márc. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

gyonyoru ez a melltartopant hallod, itt helyben leszaggatnam rolad.

honnan vetted azt a karkotot ami a fuledbe van?

szemeidben elvesztem, mutasd meg a helyes utat kincsem.

hogy hivjak oket? (kozben bamuld a melleit)

stbstb

es ami fontos h kozben rohogj mint egy hulyegyerek es nem veszi komolyan. :))


tobb csajjal is siman elviccelodok a szexrol, meg barmirol ami epp az aktualis, ugy hogy tobb eves kapcsolatban vannak.

2012. márc. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
*szép, apolt kezed van* amúgy ezek csak akkor hízelgőek, ha tényleg komolyan mondod. Ha nem, akkor az látszik majd rajtad! Amúgy minek kell ez neked? Nem tudod eldönteni, hogy mi a szép a lányba, aki tetszik neked, vagy mi? :D
2012. márc. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

-gyönyörű vagy

-nagyon csinos vagy ma

-nagyon tetszel

-szexis vagy

-kívánlak

2012. márc. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
én csak az olyan bókoknak örülök, amik őszinték...azonnal észreveszem, ha valaki sablonozik, és azt nem bírom... igenis, vegye észre egy pasi, hogy mi az ami különleges, dicsérnivaló rajtam és ne csak sablonokat mondjon...
2012. márc. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Bármit mondhatsz, feltéve hogy látja rajtad, hogy komolyan is gondolod. Mondtak már nekem sok mindent, milyen csinos vagy, milyen szép vagy stb. Persze vannak fokozatok, szal ha valami olyasmit dicsér rajtam ami apróság, de észreveszi pl "Voltál fodrásznál, de jól áll neked ez az új árnyalat" az nyilván jobban esik, mint a "Csini vagy". De egyébként a lényeg az, hogy őszinte legyen. Pl egy haverom egyszer igencsak a zavarba hozott, mikor azt ecsetelte, hogy mennyire szereti bennem, hogy mindig mosolygok és olyankor milyen aranyos vagyok. Semmi költői vagy behízelgő nem volt benne, csak úgy őszintén jött tőle, de nagyon jól esett és azóta is emlékszem rá.

20/L

2012. márc. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha olyan bókol nekem aki tetszik lehet bármilyen bárgyú örülni fogok neki mint majom a farkának :)
2012. márc. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

évente egyszer kb minden csajnak lenyomom a saját sablonom ami abból áll, hogy :


(Igazi meglepődött arc amikor ránézek)

-Bakker, ma nagyon jól nézel ki!

-(a csaj reakciója mindig más, de kb nem foglalkozik vele , de örül)

-De mondom hogy az vagy, csak nem tom megállapítani mi miatt...Egyszerűen szebb vagy mint eddig bármikor..

- Á dehogy megint hülye vagy

-Ma valahogy máshogy nézel ki..(itt már mosolyog) Jól áll neked ez a mosoly..Meg van mi más.. Ragyogsz :) egyszerűen szép vagy :D



elég nyálas, de iszonyat bejövős szokott lenni :D

őszintén kell előadni és akkor tetszik nekik

meg azért évente mert addigra elfelejti mindegyik :D

2012. márc. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!