Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti "téptetek" már meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti "téptetek" már meg egy másik rivális csajt, akár párkapcsolati, akár bármely konfliktusból kifolyólag?

Figyelt kérdés
Ez lehet akár munkahelyi konfliktus vagy "közterületi" szóváltás is. Az is válaszolhat aki szemtanúja volt ilyesminek. Kort is írjatok ha lehet, illetve, hogy mikor történt az "incidens", és mi lett a végkifejlet.

2012. ápr. 18. 12:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%
Nem, nem vagyok valami utolsó cigány, hogy tépkedjek. Pláne nem párkapcsolati dolgok miatt. Ököllel ütöttem már meg egy másik csajt, mert kötekedett és nem bírt leállni, aztán ellökött. Na, akkor megütöttem. Ennyi. De nem tépkelődtem soha.
2012. ápr. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
én sem téptem meg senkit még (azt se akit legszivesebben megtépnék) egyetlen egyszer pofoztam fel egy osztálytársnőmet, annak az volt az oka hogy lek.rvázta édesanyámat. 12-13 éves lehettem kb. nem lett semmi az ügyből (márcsak azért se mert a többiek se birták a hölgyeményt)
2012. ápr. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

12-3 évesen egy edző társammal balhéztunk össze, már nem emlékszem pontosan min. Mindketten nagyon makacs típusok vagyunk és ketten egy csapatban nem nagyon fértünk meg. Kicsaptam a kezéből a labdát és kicsavartam a kezét. Ezután ő zokogva "összeesett" és persze mindenki megdorgált. Az hogy mi hozta ezt ki belőlem senkit nem érdekelt, talán ezért sem emlékszem mi volt az pontosan. Azt tudom, hogy csúnya szóváltás előzte meg az esetet.

Nem sokkal később ott is hagytam a csapatot, de nem bántam meg. Azóta tudok uralkodni az érzéseimen, de most is lenne jópár ember, akiket néha szívesen összevernék.

2012. ápr. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Én kb 11-12 évesen tettem az akkori legjobb arátnőmmel. Birkózósat játszottunk, de ő kicsit bevadult. Én reflexből megvédtem magam, de még neki állt feljebb. Kis idő múlva kibékültünk, és jót röhögtünk, hogy milyen hülyék voltunk. :D
2012. ápr. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
88%
Ha nem is fajul tettlegességig a dolog, a nők eléggé harciasak és állatiasak ilyen téren és szerintem mindegyikkel előfordul legalább egyszer életében (már amelyik kell a pasiknak).
2012. ápr. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. ápr. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nem úgy neveltek, hogy tettlegességgel oldjam meg a konfliktusaimat mint valami utolsó cigány. Szóbeli pengeváltásom volt már másik nővel, de azt se én provokáltam, hanem ő. Természetesen ő maradt alul:)
2012. ápr. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Én szemtanúja voltam már ilyenek és nem tetszett. Sok férfi azt mondja, hogy mennyire izgalmas, meg belevaló nő, hát szerintem nem. De hát mások vagyunk. :)


24/F

2012. ápr. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Kb 12 évesen megtéptük egymást egy csajjal, de azóta sem tudom, mi volt az oka. Senki sem bírta az osztályból, valamit beszólt, visszaszóltam neki, erre megrántotta a hajam, persze hogy nekiestem. De ötletem sincs mi lehetett az, amin összekaptunk.

Múltkor egy szórakozóhelyen viszont láttam egy hasonló incidenst. A lánynak másfél éves kapcsolata volt, de ez a másik lenyúlta előle a srácot (persze mindenhez két ember kell, de egyik lányka sem volt egy értelmiségi), ezért lejött 25 km-t, hogy megleckéztesse. Szépen összekarmolták meg tépték egymást, aztán kidobták, mert végülis ő gerjesztette a balhét. Mindenesetre büszke volt magára ..

Engem is nem olyan rég hagytak el másért, soha nem láttam a csajt, nem vagyok olyan fajta, de nem garantálom, hogy normális nőként tudnék viselkedni, ha meglátnám ..

2012. ápr. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Nem. Szerintem ez intelligencia kérdése.

25/N

2012. máj. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!