Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha nem szeretem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nem szeretem a baratnom es csakis a regi baratnom jar a fejemben?

Figyelt kérdés
Elhagyott mert megcsaltam, rosszul bantam vele. Bosszubol rogton osszejottem egy masik lannyal, de nem szeretem. Mar vele vagyok 4 honapja. Az elejen jo volt, mert segitett kiverni ot a fejembol, de most ujra hianyzik. Az elejen tenyleg jo volt, azt hittem szerelmes vagyok de nem. Mikor osszejottem az uj lannyal direkt megirtam a volt baratnomnek hogy boldog vagyok az ujjal, de o nem valaszolt. Azota se. Tudom ezzel meg jobban megbantottam. Most itt vagyok egy uj alnnyal akit nem szeretek, de legalabb elmegy vele az ido, van szex, a regit meg mar nem tudom utolerni. egy balfek voltam:(

2012. ápr. 18. 12:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Szakíts a mostani barátnőddel - nagyon nem szép, amit csinálsz vele! Gondold csak el, 4 hónapja hitegeted h szereted, miközben nem...

Ugyanakkor szerintem a régi barátnődet is elfelejtheted. Nem fogadna vissza ezek után. Egy időre hagyd a csajozást, van más is a földön, találkozz a barátaiddal, vagy szenteld az idődet a hobbijaidnak. Előbb-utóbb a szerelem is rád talál, de erőltetni nem kell semmit!


23/L

2012. ápr. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szakíts a mostani barátnőddel, mert ez nagyon nem tisztességes. Egyébként a volt barátnőd helyében biztosan nem fogadnálak vissza: megcsaltad, szarul bántál vele, aztán felszedsz valami luvnyát és a képébe dörgölöd. Kellenél ezek után a francnak... Kicsit gondolkozz el azon, hogy bánsz az emberekkel, mert azt kapod majd vissza.
2012. ápr. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szakíts a mostanival.
2012. ápr. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha igazán szeret, még megbocsáthat, hidd el : )

Szakíts a mostani lánnyal, és írj az előzőnek. De ne támadd le azzal, hogy vissza akarod őt kapni, csak mondd azt, hogy szeretnéd, hogy beszéljetek, és félretegyétek a sérelmeket, mert gyerekesen viselkedtetek. Nem fogod 1 hét alatt visszaszerezni, de ha kitartasz (akár több hónapig is, ezt vedd figyelembe ..), még bármi megtörténhet. Csak ügyesen : )

2012. ápr. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

nem fog bocsajtani, szoba se all velem, nem is lattam azota es messze is lakunk egymastol....telefonra nem valaszol, smsre nem valaszol. ha privat szamrol hivok nem veszi fel. mailra nem valaszol. ez a potlek lany nekem foleg szexre kell es arra hogy lassa a volt baratnom hogy jol elvagyok nelkule is...pedig hianyzik:(

ha most egyedul leszek akkor szerencsetlen hulyenek fog nezni, aki erte szenved...az egom fogva tart..

amig a csajjal vagyok minden jo, de amint egyedulmaradok 5 percre..mar hianyzik a volt baratnom...:(

az uj lanyhoz kezdek kotozdni, de nem szeretem...csak azert kotodom, mert hozzaszoktam. Nem is az esetem, direkt a volt baratnom ellentete.alkat es szinekben is...

a volt baratnom kedves volt de nagyon belevalo, talpraesett...az uj meg ragad ram es elveszett(nincs munkaja, allandoan maszik ram.

2012. ápr. 18. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!