Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van, hogy nekem sosincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van, hogy nekem sosincs szerencsém?

Figyelt kérdés
Mindig olyan fiúkat fogtam ki akaiket em kellett volna.Csak szenvedtem melettük és meg se érdemelték amit én adtam.Aztán mst végre hosszú idő után megtaláltam azt akit kerestem.Na csk az a gond,hogy itt meg ugy jártam,hogy sosincs velem a párom.Olyan mintha nem is lenne.Mindig más dolga van meg álandóan dolgozik.Eddig is sokat voltam egyedül,most meg,hogy megvan kit kerestem igy is ugyanugy egyedül vagyok.Én nem erre vágyok.27 éves vagyok és szeretnék már családot és igazán boldog lenni.Irigylek másokat mikor láttom együtt va a prjával együtt csinálnak dolgokat és elmennek ide-oda,programokat szerveznek együtt.Ilyen nálunk nincs s hiába mondom.Semmi nem változik.Már belefáradtam az álandó küzdésbe.
2009. jún. 20. 11:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül ezzel.
2009. jún. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát ez nem ujdonság.Ezt tudom.Most ezzel sokat nem mondtl.Nem is ezért irtam a kérdésem.
2009. jún. 21. 20:56
 3/8 anonim ***** válasza:

próbáld meg mindezt megbeszélni vele! mond meg neki h felnőttek vagytok már és h te szeretnél családot vagy legalábbis olyan párt aki mindig veled van és számíthatsz rá! persze tedd hozzá h szereted, de legyetek többet együtt, meg csináljatok programokat mert neked így nem jó!

Remélem megoldódik és fel tudod nyitni a szemét!

Drukkolok

2009. júl. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mond el neki amit érzel és ha arra sem reagál akkor csak határozottan és őszintén mond ki, hogy ha ez így megy tovább elveszít téged. Te nem szeretnéd őt elveszíteni és hajlandó vagy küzdeni a legvégsőkig, de ez egyedül nem megy. Ha még így sem reagál semmire akkor jó pár napig ne keresd.Nem derült ki számomra az írásodból, hogy együtt éltek e.Mert ha igen akkor pár napra költözz el tőle.Bocsi ha ezzel megbántottalak csak talán így rájön, hogy nagyon hiányzol neki és változtatni fog.
2009. júl. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Probáljátok megbeszélni a dolgot, de ha az elején is sokat dolgozott és igy jöttél össze vele, akkor tudtad mire vállalkoztál!

Én is sokat szenevdtem a pasik terén, mig rá nem bukktantam a mostani páromra!Igaz 11 év korkülönbség van köztünk, de ő legalább megbecsül, és szeret!

2009. júl. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Túlbonyolítod. Keress egy jó pasit a munkahelyeden vagy ott a közelben, elvileg ma már a szomszédokkal is kilehet kezdeni :)
2009. júl. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.Amugy mikor összejöttünk nem dolgozott ennyit csak mostanság változott a dolog.Én is ott dolgoztam ahol ő szoval tudtam és tudom mi a szitú.Közben és sajnos munkanélküli lettem,mert elküldtek.Leépités mint mindenhol.Most meg sajnos közbejött nekem egy betegség ami elég rossz.Igy még nehezebb.Na és ő meg nem tud mit kezdeni azzal hogy én beteg vagyok és nem tudja elhinni,hogy nekem bajom van.Ő meg kicsit megfázik egész nap nyavalyog.

Beszélni vele még arra sincs ideje,mert mindig mindent csinál és neki ezer dolga van csak ép rám nincs ideje és a kettőnk kapcsolatára.Mi ketten elmenni valahová hát azt nem lehet,mert ő nem ér rá.Pedig jól ki kéne osztanom,hogy tudja hányadán állunk.Azt hiszi minden rendben van és így ő jól elvan.Amúgy mi még nem lakunk együtt.Ezért is rossz,mert tényleg alig látom és akkor is ő mindent csinál ha náluk vagyunk én meg csináljak amit akarok.

2009. júl. 12. 21:39
 8/8 anonim ***** válasza:
Gyújtsd rá a házat, a füstre csak felfigyel miközben éppen a munkába temetkezik bele :)
2009. júl. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!