Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy sosincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy sosincs szerencsém?

Figyelt kérdés
Nemrég beszéltem a lánnyal, aki hát nagyon de nagyon tetszik, és nem voltam bunkó, próbáltam kis humort vinni a dologba, mondtam "barátkozni" akarok(elég átlátszó, de akkor is)... És simán lekoptatott, szinte azzal kezdte van barátja (ez lehetetlen hogy van .... simán képembe hazudott)Aztán mondja nem szeretne többet, az ismerkedésnél. Még meg se említettem neki, hogy esetleg netalán mást is akarok. Magyarán elő se fordulhatott, hogy nyomultam.. Lehet, hogy nem a legjobb, hogy msn en beszéltem vele elsőnek, de ezt el magyaráztam neki miért, értelmes ember megértheti. Csúnyának nem tartom magam, nem vagyok egy hobbit se, és elhízott disznó se vagyok, 186 cm magas vagyok, és ehhez 73 kg... (bár msot inkább csak ork sz%rnak érzem magam) Hát végül is később lehet valami, de ehhez már csoda kéne.
2010. febr. 24. 21:04
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
20F (ja és fősulira járunk mind2en)
2010. febr. 24. 21:04
 2/12 anonim ***** válasza:

Ork sz@r? Először is hagyd az ilyen megjegyzéseket ,mert még gy.p.-nek látszol előtte.

Másodszor:Ha tényleg "jóképűnek" tartod magad akkor ne hagyd annyiban.Olyan típusú lánynak látszik aki azt szeretné ,hogy megküzdjenek érte szóval ,,kösd fel a gatyádat" és beszélj vele még egyszer.

És 3.: Ne várd el ,hogy mindenképpen rögtön megkedveljen

Hajrá!

2010. febr. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Lehet az volt a baj, hogy előtte felvetted msn-re.

Én sztem ez egy hü/lye pics@.. De, ha érzel magadban elég erőt akkor még noszogasd kicsit.

2010. febr. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem csak egyszerűen átlátott rajtad, és nem akar tőled semmit.
2010. febr. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Na jó, hát igen értelek benneteket, meg átlátott rajtam, és nem akar semmit, de ezt úgy mondta: hogy most már köszönhetek neki, hát kössz, hogy megengedte , egyébként rajtam még ott a felhő, viszont ismerőseim meg azzal baszogatnak mindig, hogy olyan csúnya minek ő nekem.
2010. febr. 24. 21:16
 6/12 A kérdező kommentje:
Ja és nem vártam, hogy a nyakamba ugrik, de ez eléggé letaglózott.
2010. febr. 24. 21:17
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez gáz :O
2010. febr. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Na jó , a jóképűségről annyit, hogy egy lány ismerősöm azt mondta 10/7 , ha egy kis túlzást leveszünk róla (mondtam neki ne túlozzon), akkor is 6 ami azért nem olyan rossz.
2010. febr. 24. 21:18
 9/12 anonim ***** válasza:
Nyersen megfogalmazva: Úgy sz*r az egész, ahogy van. Ne értsd félre, nem bántásból mondom. Ha nem barátkozni akarsz vele, hanem többet, akkor ne is mondd azt. Mert akkor te "csak barát" is maradsz. Továbbá, szerintem hagyd el a Gyűrűk urás szókészletet, ez szerintem nem nagyon jön be senkinek... (persze nem tudom, hogy beszélsz élőben, ezt a szövegedből szűrtem le) Ami pedig a köszönést illeti, meg vagyok döbbenve. Fáj, nem fáj, azt mondom, hogy vastagon tegyél rá és csak akkor köszönj, ha ő köszön előre. A lényeg: ne hagyd, hogy megalázzanak és legyél határozott. Sok szerencsét a továbbiakban!
2010. febr. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Az ork... csak a lelkiállapotomat tükrözi, aki tudja mi az az ork, el tudja képzelni akkor a többit is. a Barátos dologra, nem mondhattam arra, hogy van barátja, ejj de kár... én jobb vagyok mint ő (közben persze teljesen egyértelmű, és teljesen biztosan tudom, hogy nincs csávója). Amikor azt mondta van barátja, én rögtön rávágtam semmi baj, nekem is vannak barátaim...
2010. febr. 24. 22:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!