Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek erről,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről, valyon nem felejtett el?

Figyelt kérdés
Sziasztok.! Hát nekem volt egy barátom kb 2-3 évvel ezelőtt nagyon szerettem és vele veszítettem el a szüzességem is,azt hittem sose felejtem el.De szakítottunk ő neki is lett mostanra másik barátnője meg nekem is lett másik barátom,és nem is keressük egymást csak néha látjuk egymást és köszönünk.De ma a vonaton mikor mentem haza ő is ott volt és integetett nekem a vonatról mikor felszálltam,és pont mögéjük ültem a vonaton és lökdöste a hátamat meg nagyon figyelt,mosolykott állandóan figyelt...és látszott hogy örül nekem...szerintetek?? én nem nagyon értem most ezt...nektek mi a véleményetek?
2012. ápr. 18. 15:51
 1/3 anonim ***** válasza:
64%

Azt hogy túlagyalod. Nem kell vele foglalkozni, most nem tök mindegy mi volt a szándéka? Van neked is pasid neki is csaja, mit kell ezt túlragozni?


Amúgy nem szoktam grammarnáciskodni, de rohadtul b*ssza a szemem az "vaLYon" szó... Nem igaz nem érzed, hogy természetellenes....


28/n

2012. ápr. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
érzéktelen vagy nekem meg ennyi a válaszom :) és nem érdekel a te természet ellenességed !!!!!!!!!!! Bújj el..!
2012. ápr. 18. 20:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jelent semmit! Csak egy normális barátságos kapcsolatot akar veled és szimpatikus lenni. A múltba nem jó benne lenni,a jövö a fontos, ha jó kapcsolatotok van egymással az már elég. És csak a jóra emlékeztek közös multotokból. A mostani párod a fontos!
2012. ápr. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!