Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valyon melyikkel lenne érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valyon melyikkel lenne érdemesebb foglalkoznom? Bővebben lenn!

Figyelt kérdés

1. Folyamatosan csak mosolyog, keresi a tekintetem..

Olyan kedves, kicsit ártatlan aranyos fiú! Nagyon nyugodt, és érett. Viszont ő 18 és én meg 14 leszek! (Kinézek 16-nak de akkor is) Múltkor rám írt valami "áll fészbuk" ! Mintha ő lett volna.. Mindíg akkor jár fel amikor ez a fiú! Hát érdekes.


2. Kicsit gyerek eszűbb, de nagyon helyes.. Eléggé furán felyezi ki hogy tetszem neki. :D Olyan perverz viccekel illet stb. ő amolyan vicces kis rosszfiú típus. Eléggé sok dologban eggyezünk. Ő 17 éves!


2011. nov. 20. 18:30
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
felyezi=fejezi...sztem először tanulj meg írni aztán teremts párkapcsolatot...
2011. nov. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
remek 14 leszel, akkor még gyerekkorú vagy, bármelyiket is választod, bármilyen szexuális affér még büntetendő, főleg a 18 éves esetében... De basszus egy 18 éves srácnak miért kell egy 13 éves csaj? Ezt csak én nem tudom felfogni? Biztos nagy ász lehet a srác a saját korosztályában.
2011. nov. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
13 évesen még inkább a helyesírási szabályzatot nézegesd, mint a fiúkat! Vagyis várj, inkább ne... a helyesírási szabályzathoz még fiatal vagy, maradj inkább a nyelvtan könyvnél!
2011. nov. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
13 évesen ne akarj összejönni 18 évessel, de még 17-tel se, bár ha van esze a gyereknek, akkor ő se jönne össze veled.
2011. nov. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!