Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányok kicsit nem hisznek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok kicsit nem hisznek sokat magukról?

Figyelt kérdés
Mármint úgy értem nem gondolják soknak azt a nagy mennyiségű próbát amit elvárnak egy fiútól,hogy megtegye értük?

2012. ápr. 18. 19:18
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
nem
2012. ápr. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%
Én semmilyen próbát nem várok el egy pasitól. Lehet, hogy mások igen, de őket sem értem... Bár, azt mondják, hogy egy srác jobban becsüli azt a csajt, akiért küzdeni kell... :/
2012. ápr. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%
szivem.. kik tartják olyan nagyra magukat? a pasik.. na, akkor ha már annyira veritek a melleteket, h ti vagytok az erősebbik nem, akkor ne rinyáljunk már ezen.. :)
2012. ápr. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Nem várunk el sokat. Majdnem minden második fiú/férfi csak le akarja fektetni a lányt. Szerinted ezt akarjuk?... Nem. Ha szereted vársz rá, ha nem, hát keress mást.
2012. ápr. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%
ennyi gatya.kalap kabát,az előző jól nyomja.figyelj tesa kicsit nyomd el azt a vágyat hogy le akarod fektetni és szerezd meg.... aztán jöhet ami jöhet:P
2012. ápr. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ésszerű letesztelni, amit csak lehet, mielőtt rábízod magad.
2012. ápr. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
97%

a pasik többnyire egy próbát tesznek nálam és ha lejön nekik hogy rögtön azonnal nem dughatnak meg, többet nem is tesznek.

lehet hogy én vagyok ufó hogy mást (is) várnék, talán egy komoly kapcsolat reményét... de amíg így viszonyulnak hozzám, addig inkább egyedül vagyok.

2012. ápr. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%
így van
2012. ápr. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ááá, kicsit sem.... hova gondolsz :D
2012. ápr. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

DE! Nagyképűek mert nem dughatod meg őket hamar, és 'szenvedni' kell a csajért?

17/L

2012. júl. 7. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!