Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk mi számít nyomulásnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mi számít nyomulásnak egy lánytol mikor ismerkedtek?

Figyelt kérdés
Bejon nektek ha nyomul?
2012. ápr. 19. 08:41
 1/5 anonim ***** válasza:

csak akkor jön be, ha tetszik a csaj nekem is.

mert mindig ugyvan, hogy azok másznak rám, akik k*rvára nem az eseteim...

2012. ápr. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%

Semmi se számit nyomulásnak nálam én épp azt nem szeretem a nőkben, hogy ahelyett hogy az emberre néznének, vagy rámosolyognának, vagy esetleg ráköszönnének inkább ilyesmiket csinálnak hogy:


- kiöltöznek szexisebben hátha felfigyelsz rá

- elmennek előtted anélkül, hogy rádnéznének hátha utánnaszólsz

- elvesz valamit az üzletben a polcról hátha észreveszed és kezdeményezel beszélgetést

...


Jelezzetek egyértelmüen, nézzetek az emberre, legalábbis nekem ez tetszik.Embertől függ, hiszen más lehet kimondottan szeret vadászni és utálja ha őt "vadásszák le", nekem meg abszólut mindegy.


Én még azt se venném nyomulásnak ha rámmászna, csak lehet elutasitanám finoman de még mindig jobb, minthogy elrejtse mindazt amit érez.

2012. ápr. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 ASOT ***** válasza:

A lányok azok akiknek általában nem tetszik ha egy pasi nagyon nyomul, mert rögtön azt veszik le belőle h szexelni akar csak.


Egyl ánytól a nyomulás csak pozitívan jön le egy pasinak!


És igen ahogyan az első is írta, ha tetszik akkor nyomulhat ahogy akar:)

2012. ápr. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem bejönne, de soha nem nyomul rám senki a külsőm miatt.
2012. ápr. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
semmi:D
2012. ápr. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!