Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit érezhet a férfi iránt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érezhet a férfi iránt az a nő aki azt mondja neki hogy: " Ilyen apát szerettem volna gyerekeimnek mint te " Kb fél éves távkapcsolatban vannak?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 19. 10:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
inkább apaideált lát benned a gyermekei számára, mint férjet/barátot saját magának. Jó anyatipus. Attól még lehet szerető barátnő/feleség is.
2012. ápr. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
kicsit korai még, de valószínűleg azért mondta, mert veled képzeli el a hátralévő életét
2012. ápr. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Lehet apának és férjnek ideális,de azért a szerelemre is kellene valami utalás.
2012. ápr. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
A nő mondta a férfinak hogy szereti többször is. Minden alkalommal mikor beszélnek.
2012. ápr. 19. 10:22
 5/19 anonim ***** válasza:
Egy JÓ anya, ha nem a gyermekei apjával él együtt, és társat akar választani magának, mindenekelőtt és elsősorban gyermekei érdekeit veszi figyelembe. És ha az adott pasi ideális "apapótlónak" látszik, akkor ez már önmagában is elég ok arra, hogy a hölgy megszeresse. Persze sajnos van rengeteg negativ példa is, ahol az anyák csak a f@szra gondolnak, és ilyen kapcsolatok miatt rengeteg sérült gyerek van a világon...
2012. ápr. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 ASOT ***** válasza:

igen..


Biztos ugy látja, hogy nagyon jól elvan a gyermekével (mármint a nő gyermekével) a pasi, szépen eljátszik vele, stb, a gyerek v. a baba is szereti kedveli a pasit.


ÉS valószínűleg a csaj is szereti valamennyire a pasit, és biztos vele lenne ha lehetne! Azaz a pasival élne együtt! Csak kérdés, hogy a pasi minden nap szeretné ezt, minden nap ellenne a babával , vagy csak időnként mikor találkozik a nővel, mondjuk heti 1-2x.


De ha nekem mondanák ezt, én is azt gondolnám, hogy a nő kedvel és szerethet engem és velem lenne ha lehetne.


DE! és itt jön a DE! Ez egy távkapcsolat! Távkapcsolatban könnyű mondani h nevelné elfogadná a gyermekedet, meg ős apatípus! Más ha minden nap a gyerekkel kéne lennie, mert ha mondjuk heti 1x veletek van, utána hazamegy és otthon kuss van nyugalom!

Ahhoz nagyon meg kell ismerni a pasit h valóban ezt szeretné, e és elviselné meglenne vele mniden áldott nap...

2012. ápr. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
A férfi szeretne vele lenni akár minden nap és ezt mondta a nőnek már többször is és fordítva is.
2012. ápr. 19. 10:59
 8/19 ASOT ***** válasza:

más ezt mondani, főleg távkapcsolatban ahol ritkán találkoznak, és más együtt élni minden nap!


És egy távkapcsolatból ahol messzebb laktok, úgy összeköltözni és egyikőtöknek otthagyni mindent, és ha nem megy utána vissza az nagyon nehéz és kockázatos!


Persze, minden pasi ezt mondja, jajj de aranyos, szeretem a gyermeked megszerettem, szívesen ellenék vele minden nap, téged is nagyon szeretlek, és fontos vagy nekem...stb stb...


Előtte azt mondom h találkozzatok minél többet, a pasi aludjon nálad több estét is, és töltsön nálad 24-órákat, aztán ha minden tetszik, (persze ez legyen pár hónap) akkor meg lehet próbálni!

De erre nincs garancia!

Ez nem olyan mint egy mosógép, ami ha elromlik visszaviszem!

Ez egy család egy gyermek, akiket nagyon tönkre lehet tenni lelkileg ha otthagyja őket a pasi ha meggondolja magát!

Mert nehéz ilyen pasit találni, és óriásit buksz rajta és jobban összetörsz mint egy mindennapos szerelmi párocskás kapcsolatnál!

2012. ápr. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
ASOT-nak: Nagyon igazad van. Ezt én is le akartam irni, de megelőztél :D Elég ritka az a férfi, aki egy idegen nő gyermekét el tudja fogadni, és sajátjaként nevelni. Én is ilyen cipőben járok, és a nevelt fiamat teljesen egyenlően szeretem a saját lányommal. De nekem is idő volt mig el tudtam fogadni a nejem gyermekét. Igaz akkor még csak 1.5 éves volt, most meg már14 :DDD
2012. ápr. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
szerintem ez az egyik legnagyobb bók amit kaphattál :) nemcsak szeret, de jó embernek tart, megbízhatónak, akitől sokat lehet tanulni.
2012. ápr. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!