Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk/Férfiak, mikorra növitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Férfiak, mikorra növitek ki a bátortalanságot?

Figyelt kérdés
Ha egyáltalán kinövitek. A nőkkel való kapcsolatokra értem, ismerkedésre, kezdeményezésre. Sikerült kinőni vagy még most is van olyan,hogy a nő közelében, aki tetszik nem tudsz úgy feloldódni,mert izgulsz? Kort is írjatok legyetek szívesek.

2012. ápr. 17. 22:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%
Majd mikor nem úgy fejezitek ki a nemtetszéseteket hogy "Takarodj innen te rusnya tapló" és társai.
2012. ápr. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Remélem hamar kinövöm. 17/f
2012. ápr. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 IQ Ninja ***** válasza:
100%
Körülbelül egy szinten mozog a véleményem az első kommentelővel. A nők manapság sokszor igen durván tudják elutasítani a férfiakat, és attól hogy azt hiszik, hogy ez őket nem bántja meg, még a férfiaknak is van lelki világa, és ez elég keserűen tud hatni, szóval szerintem nincs mit csodálkozni azon, ha egy fiú bátortalan.
2012. ápr. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
sose voltam bátortalan 21/f
2012. ápr. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Majd egyszer. Azokkal akiket ismerek már legalább 1 éve könnyen feloldódom, de a totál ismeretlenekkel egyáltalán nem.

19F

2012. ápr. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Azokat utasítják el durván akik szánalmasan undorító módon nyomulnak és nem értenek a szép szóból. Talán ezen kéne elgondolkozni. Amúgy szerintem nem erre gondol a kérdező. Természetes ha ideges vagy, mindenki az egy kicsit ha új emberrel találkozik.
2012. ápr. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Hatodik: ez egész egyszerűen nem igaz.
2012. ápr. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez változó. Eleve több féle lány tetszik. Köztük van aki megg

közelíthetetlen és nekem az is marad, meg van olyan akivel simán elbeszélgetek. Az ember próbál fejlődni. Lányként is megkönyíthet egy egy fiú dolgát... De gondolom attól a magad fajts hercegnőnek már le esik a korona a fejéről. Csak pár mosoly, meg egy kis nyitottság.

2012. ápr. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

mi ezt akkor nőjjük ki, amikorra a nők azt mondják a szexet megelőző 1(!!) mp-ben, hogy inkább állj, mert ...

mert rágörcsölt, mint mi a kezdeményezésre.

visszadobtam a labdát

2012. ápr. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Na ez az... Oké, hogy a fiú kezdeményez. De a lányoknak se kéne pókerarccal várni a jelentkezőket. Legalább egy kis mosollyal vagy szemezéssel jelezhetnétek. Nem vagyunk gondolatolvasók. Vágjátok a fapofát közben meg belül azon izgultok, hogy szólítson már le titeket valaki. De, ha megjátsszátok az elérhetetlent, akkor megnehezítitek a dolgunkat és a saját dolgotokat is.:)
2012. ápr. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!