Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ilyen helyzetben? SOS!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ilyen helyzetben? SOS!

Figyelt kérdés
A story a következő: van egy pasi,akit interneten ismertem meg ,ő elég messze lakik tőlem.Mondta,hogy volt egy barátnője,aki szintén abban a városban lakott ahol most én lakok.Mesélte,hogy a csaj 6 hónapja elhagyta őt,nem tudja miért.A pasival sokat dumáltam interneten.Kiderült ,hogy kedves meg intelligens.Meghívtam őt abba a városba ahol lakok,hogy találkozzunk.El is jött.Az elején nem próbálkozott,de aztán 3-4 nap múlva összejöttünk.Sok helyre elvitt,szórakozni,kirándulni.Nyolc napot volt itt összesen.Időközben,a 4.napon-miután már összejöttem vele-,mondta,hogy váratlanul 6 hónap után (!)jelentkezett az ex barátnője.Azt írta a pasinak,hogy több hónapig volt kórházban,pszichiátrián,és valahol egy faluban lakik.Nincs túl jól a csaj.Azt nem írta meg a pasinak,hogy hol lakik.Nem tudom,mit akarhatott tőle..Miután ez kiderült,kérdeztem a pasitól,hogy a csaj tudja-e ,hogy ebbe a városba jött.Mondta nekem,hogy igen,mert megírta neki.De gondolom,ez azelőtt volt,hogy megismert engem személyesen.A csaj nem válaszolt neki többet.Szóval a gond az,hogy én úgy érzem hogy én csak valami pótlék vagyok a pasinak,mert ha tudná,hogy hol lakik a nő,elmenne hozzá.Ezt megbeszéltem a pasival,és ő azt mondta,hogy ő értem jön el újra ebbe a városba,és tetszem neki.Meg azt is mondta,hogy a volt barátnője azt mondta neki,hogy keressen magának másik nőt.Ezenkívül,azt írta nekem,hogy neki időveszteség bánkódni vagy gondolkodni az exe miatt.Azon kívül ,azt is írta a minap,hogy a nőnek van már egy új pasija,már amennyire ő tudja.De amikor rákérdeztem-miután összejöttünk a pasival-valami olyasmit motyogott hogy ő még szereti a nőt,meg hogy nehéz.Két évet voltak együtt,családot akart a nővel alapítani.Rosszul érzem magam!Féltékeny vagyok,mit tegyek?Valaki volt már hasonló helyzetben?Amúgy a pasi kedves,helyes ,komolynak tűnik.
2012. ápr. 19. 12:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha már az elején bonyolódik jobb hagyni az egészet...később jobban fog fájni!
2012. ápr. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 nikoka11 válasza:
Beszéld meg vele hogy akar e töled valamit és hogy szeret e még téged vagy azt a másikat szereti és válaszon kösztetek ezt az egészet beszéljétek meg
2012. ápr. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ja kedves helyes, de közben te csak a 2.dik vagy. Szórakozik veled, komolytalan, egy kis bu-zi.Hagyd a fran-cba mig mielött megbánod. HA nekem kell egy nő annak nem beszélek az ex emről. Tolerálom a dolgokat , no de ez én vagyok te meg egy naiv kislány....
2012. ápr. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%
Off: 2.dik? Az másodikdik? :)
2012. ápr. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
okoska tök mindegy hogy írom nem ? unatkozol ?
2012. ápr. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ültesd le őszintén beszélgetni, terítsétek ki a kártyákat. Ha elmondta, mi az ábra, akkor mérlegelj. Mekkora a bonyodalom, és mennyire éri meg neked a fickó, mire lennél érte hajlandó? Mit tudott nyújtani neki az exe, mit tudsz neki nyújtani te (mennyire állod a versenyt objektíven a volt csajjal, hogy hamar el tudd vele feledtetni)? Ha ezekre válaszoltál, hozz döntést.
2012. ápr. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kamus a pasi....felejtsd el szerintem.
2012. ápr. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ne legyél féltékeny, egy elmebeteg nő nem kelhet versenyre veled (márha Te nem vagy az). A pasi csak teljesen őszinte, hogy mindezt így elmondta neked. Ezért inkább becsülnöd kéne.
2012. ápr. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én az EX-ekben csak akkor bízom,ha a föld felszínéről is eltűnnek.
2012. ápr. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 tetris ***** válasza:
Ha szakított is a régi barátnőjével, a kapcsolat még nem hűlt ki teljesen, a felszín alatt még ott izzik a parázs. Szerintem is úljetek le, és kérdezz rá egyenesen, hogy mik a tervei veled, és hogy veled képzeli-e el az együttjárást, vagy inkább visszamegy a régihez. Döntsön, mert egy fenékkel nem lehet két lovat megülni.
2012. ápr. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!