Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim és a legjobb barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cukorpötty kérdése:

A pasim és a legjobb barátnőm utálják egymást. Melyikőjüket válasszam?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 19. 16:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez az ő dolguk.Legyél akkor az egyikkel,amikor a másik nincs jelen."Tartsd" meg mindkettőt!
2012. ápr. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 ASOT ***** válasza:

A pasi a párod, a barátnőd meg a barátod!


A barátnőnek kell ezt megérteni, hogy te őt választottad a párodnak!


De! Mind a kettővel meg kell beszélni, hogy fogadják el h a másik van! És próbáld velük megbeszélni h nyugodjanak meg, és valahogy viseljék el egymást!

2012. ápr. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egyértelmű, hogy a párodat kéne és nem egy barátot.
2012. ápr. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
pasik jönnek mennek. viszont az igaz hűbarátokat nem osztogatják mindenhol. gondold át. vagy elfogadtatod mindkettővel a másik létezését.
2012. ápr. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 ASOT ***** válasza:
88%

az lehet 4-eske...


de! a legjobb barátnő, vagy barát, elfogadja ha a barátjának párja van akit választott4

ott a legjobb barát véleményt mondhat vagy tanácsaot ötletet adhat ha valami nem tetszik neki! A barát ebben az esetben segítsen ha úgy véli h nem jó az a pasi vagy csaj a barátjának...


egy igazi barát elfogadja a barátja választottját!

2012. ápr. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Te döntésed. Nekem is volt hasonlóm, megtartottam mindketőt de mikor a pasim megcsalt és dobott egy kuváért a barátnőm volt az egyetlen aki kiállt mellettem és vígasztalt.
2012. ápr. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Csak azt tudom mondani, mint egy pár előttem szóló, hogy pasi az rengeteg futkározik szana-szét, de egy barátot nem könnyű találni manapság. :)

De ezt neked kell megfontolnod, te tudod, hogy melyiküket szereted jobban.

Ha meg meglehet oldani, akkor tartsd meg mindkettőt.

Sok sikert hozzá! :)

2012. ápr. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én a legjobb barátnőmet választanám. hiszen ovis korunk óta ismerjük 1mást, már szinte kitaláljuk 1más gondolatait...a fiúddal meg gondolom nem vagy annyira hosszú ideje 1ütt...
2012. ápr. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!