Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Szakítás után levél, jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szakítás után levél, jó ötlet?

Figyelt kérdés

Tegnap kiírtam egy kérdést, de azt hiszem, rosszul fogalmaztam, mert sehogy se, hogy a kérdésre válaszoljanak, így megpróbálkozom vele megint :D


Szakított velem a barátom, már lassan 3 hónapja. Azóta csak chaten beszéltünk, személyesen nem találkoztunk, pedig szerettem volna, de mindig kitért előle. Chatelős beszélgetéseink során néha elejtett egy-két olyasmit, hogy bánja, hogy vége, meg hasonlók. Bennem ez a reményt még csak tovább táplálja, mert kénytelen vagyok túljutni rajta.


Holnap lesz egy házibuli a barátnőmnél, ahol több mint valószínű, hogy ő is ott lesz. Ha írok neki egy levelet (kézzel, mert így egy kicsit személyesebb), amiben összefoglalom szép emlékeinket, meg hasonlók, akkor annak milyen következményei lennének? Szánalmas nagyon, vagy esetleg elgondolkodtatná?


Romantikus alkat, így tudom, hogy nem fogja eldobni, vagy legalábbis végigolvassa előtte. De ti, mint fiúk, mint mondtok? Szerintetek? Nagyon szeretnék vele ismét összekerülni, és egyelőre semmi konkrét indoka nem volt sem arra, miért szakított velem, sem arra, miért ne lehetne megpróbálni még egyszer.


2012. ápr. 19. 16:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne írj neki levelet,csak simán menj oda hozzá a buliban beszélgetni!Ha kell,hívd félre.
2012. ápr. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De nem akar velem kettesben beszélgetni, már próbálkoztam. Ezt a levelet valahogy becsempészném a zsebébe, vagy valahova, hogy nyugodt körülmények között olvassa el és gondolja végig. A barátnőm bulija amúgy sem egy olyan alkalom, ahol kettecskén félrevonulhatnánk...
2012. ápr. 19. 16:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Jól mondja az első! Mutasd a pozitív arcod neki,úgy kell terelgetni hogy rájöjjön mit veszített.
2012. ápr. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Advocatus Diaboli ***** válasza:

Ha romantikus alkat 100%, hogy elolvassa, ráadásul tőled jött. Tök mindegy mi a véleménye rólad, el fogja olvasni, biztos vagyok benne.

Szerintem írd meg a levelet.

20/F

2012. ápr. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok egy romantikus alkat, de egy levélnek azért örülnék, mert az személyes mégis kicsit. Ha nem akar Veled beszélgetni, akkor csak rontod a helyzetet azzal, hogy nyomulsz. A levél egy nagyon jó kis ötlet és én támogatlak benne.


23F

2012. ápr. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem jót ötlet, nagyon nem. Ha futsz utána, ő nem fog utánad. Inkább hozd formába magad, lássa, hogy mit veszített.
2012. ápr. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!