Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez a nézés mit jelenthetett?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a nézés mit jelenthetett?

Figyelt kérdés

Egy rendezvényen szemeztem egy férfival, aki amikor vége lett a partinak odalépett hozzám, egy szót se szólt, mélyen a szemembe nézett, az ajka szinte az én ajkamhoz ért- 1 milliméter híjján, teljesen fölémhajolt (fölém magasodott na, mert magasabb, mint én)pár másodpercig így nézett, majd sarkonfordult és egy szó nélkül elment.

Jó, oké, nyilván nem akart semmit, mert nem kérte el a számom, meg egy szót se szólt, de mi a fene volt ez a nézés ilyen intim közelségben? Én 28/L, Ő 32/f



2012. ápr. 20. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy egy maniakus eroszakolo/gyilkos, es teged szemelt ki kovetkezo aldozatanak.
2012. ápr. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egyéb tipp?
2012. ápr. 20. 17:20
 3/5 anonim ***** válasza:

honnan tudod hány éves ha nem is ismered?

de lehet azt várta, hogy te csókold meg. bár eléggé nyomulósnak tűnik..

2012. ápr. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mert uazon cég egy másik részlegénél dolgozik. A nevét is tudom. De nem fogok rányomulni, csak kiváncsi vagyok ez mit jelenthetett,mert számomra rejtély és ilyennel még nem találkoztam.
2012. ápr. 20. 17:53
 5/5 anonim ***** válasza:
rád van kattanva csak bamba és arra vár h te lépj! pasik... :-) sok sikert Nektek! :)
2012. ápr. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!