Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell ennyit szenvednem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell ennyit szenvednem?

Figyelt kérdés

Hol is kezdjem, megpróbálok rövid lenni.

Volt egy barátnőm, akit szerettem, tiszteltem, de valahogy nem éreztem hogy kölcsönösen szeret. Mindig a volt barátját siratja, aki elhagyta, mindig az a nyomoronc volt a főtéma, mikor meg kitört belőlem hogy hagyja abba még elkezdett bőgni. Aztán 3 hónap után, elhagyott, megjegyezném az incidens után én akartam elhagyni, mert aznap mikor megmondtam a véleményem arról hogy folyton a barátját emlegeti, pont a szülinapja volt.. És hát aznap este nem volt éppenséggel kedves sem, leégetett jópárszor, a barátai előtt, mindenki előtt, beleöltem a csajba a sok pénzt és nem kaptam sz@rt se! Aztán szakítottunk, folyton azt emlegette nem velem van a baj, nem miattam lett így, na mondom ...akkor ki miatt?? erre ő, hogy miatta, vele van a baj. Aztán kb 2 hónap múlva egy másik csávóval jött össze. Akivel állítólag már akkor ismerkedett amikor még velem volt együtt, ha jók az értesüléseim még vetkőzött is a webcamban a csávónak, mutogatta a mellég meg mindenét...úgyhogy jól kifogtam a csajjal, meg is mondtam róla a véleményem, ha meglátom az utcán rá se nézek, hányingert kapok tőle, gusztustalanok...a második barátnőm se volt épeszű, azt nem érdekelte semmi, nem is beszélek róla, borzalmas.

Próbálok ismerkedni, de őszintén szólva le se sz@rják a pofám az emberek, pedig normális vagyok és ápolt. Esküszöm ha van olyan nő aki ismerkedne velem, örülnék neki...már komolyan kezdem unni. hogy nem sikerül semmi és hogy a nők ilyen érzéketlenek. És most kérlek titeket ne jöjjetek azzal hogy a pasik is ilyenek, tudom hogy olyanok, de ez már kabaré ami van. 20/F



2012. ápr. 20. 17:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
mert az élet nehééééééééééz!
2012. ápr. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
54%
Férfi vagy? Akkor ne rinyálj.
2012. ápr. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Még nem tanultál eleget az életben sajnos. Eleve mikor már első vagy második beszélgetésben hallottad a csajt folyton az exéről beszélni, már akkor ott kellett volna hagynom. Nem voltál csak pótcselekvés, egy balek akit kis időre hülyére vett. Nyeld le, tanulj belőle, a sérelmeidet meg felejtsd el, és lépj tovább.
2012. ápr. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Lesznek még ennél komolyabb bajok is az életedben sajnos. 20 éves vagy, még ezer csajod lehet.Most tarts egy kis szünetet, ne akarj csajozni.
2012. ápr. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Mert csúnya vagy. A bnőid (amellett, h az első még ribanc is volt) azért jöttek össze veled, mert azt hitték, h a belsődbe bele tudnak szeretni a külsőd ellenére is, de erre a lányok képtelenek. Ha tudsz, változtass a külsődön, v legyél gazdag, mert egyedül pénzzel tudod kompenzálni!
2012. ápr. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Nos nem vagyok csúnya...van pénzem, van lelkem...stb


Azt bírom amúgy hogy másoknak sikerül könnyedén, és lehetetlen ismerkedni, mert mindenki felszínes, külsőséges gusztustalan! Ez van!! Át is plasztikáztathatom magam, cicafiúcska nem leszek, én egyedi vagyok, egyedinek születtem.

2012. ápr. 20. 18:11
 7/16 anonim ***** válasza:
87%

"beleöltem a csajba a sok pénzt és nem kaptam sz@rt se"

LOL, barom! :D

2012. ápr. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a te hibád is,hogy 3hónapig kitartottál egy ilyen csaj mellett.Már az első adandó alkalommal ki kellett volna dobni, ha a volt pasijáról dumált...


Éld az életed!

2012. ápr. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Milyen életet? Kivel, mivel? ha csak ilyenek vannak mindenütt, ez a kőkemény igazság!
2012. ápr. 20. 19:59
 10/16 tetris ***** válasza:

Kedvesem! Attól, hogy két nőben csalódtál, még nem kell az összeset leírnod. Hidd el, vannak rendes, kedves, őszinte lányok, olyanok, akikre te is vágynál. Legyél egy kicsit türelmesebb. És nem kell azon bosszankodnod, hogy nagyvonalú voltál a lánnyal, és "beleöltél sok pénzt". Ez csak téged jellemez, hogy milyen gavallérosan viselkedtél, és milyen önzetlen vagy. Legyél büszke erre, hogy ilyen vagy, nem pedig egy garasoskodó görény.

Meg fogod találni a hozzád illő lányt, csak idő kérdése. Addig pedig fel a fejjel, és járj továbbra is nyitott szemmel, hogy meglásd őt, ha az élet az utadba hozza.

2012. ápr. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!