Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy most ennyit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy most ennyit gondolok rá?

Figyelt kérdés

Boldog párkapcsolatban élek, volt már előtte 2 többéves komoly kapcsolatom, ami mind tele volt veszekedéssel, sértődéssel stb, szóval visszagondolva elég rossz kapcsolatok voltak. A mostani gyakorlatilag tökéletes, nem nagyon tudnék róla rosszat mondani, sosem veszekszünk, együtt élünk, minden téren nagyon összeillünk, és szeretjük is egymást nagyon.


Másik sztori:

Anno volt a gimiben egy fiú, akibe szerelmes voltam, de ő nem volt szerelmes belém, de azért párszor titokban elbújtunk ide-oda csókolózni, meg történt még pár dolog köztünk, de sosem feküdtem le vele. Aztán megszakadt ez a dolog 2-3 hónap után, mert én beleszerettem, és ő így nem akarta folytatni. Ez után kb 2,5 évvel megint csókolóztunk, de csak 1x, mert nekem is volt egy kapcsolatom (ami már nagyon a végét járta, azért is hagytam, hogy megcsókoljon a fiú), meg neki is volt barátnője, így nem is történt több akkor, megegyeztünk, hogy hagyjuk.

Érettségi után teljesen meg is szakadt a kapcsolat, nem is tudtam róla évekig semmit, majd kb 3 hónapja bejelölt facebookon. Nem nagyon törődtem vele, kb annyi, hogy megnéztem a képeit, hogy még mindig eszméletlenül jóképű.

Erre ma éjjel vele álmodtam, hogy szenvedélyesen csókolóztunk. Párom ma nincs itthon, még hajnalban ment el, ma még nem is találkoztunk, viszont reggel óta csak ez a fiú jár a fejemben, hogy mennyire jó volt vele csókolózni, meg előjöttek a régi emlékek. Normális, hogy most egy álom után ennyit gondolok rá, amikor már lassan 10 éve, hogy volt köztünk valami???

Olyan bűntudatom van ezekért a gondolatokért, amikor tényleg boldog vagyok ebben a kapcsolatban :(


2012. márc. 16. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem normális, akkor már ketten vagyunk betegek.
2012. márc. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Te is hasonló helyzetben vagy?
2012. márc. 16. 14:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne tekints a múltba és jobb ha nem látogatod meg a facebook oldalt....
2012. márc. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja és nekem is volt egy többéves kapcsolatom,de mikor véletlenül másról kezdtem el álmodni egyre gyakrabban,aztán pedig már napközben is eszembejutott valaki a múltból,akkor jöttem rá, hogy az addig boldognak hitt 2 éves kapcsolatomban már nem vagyok boldog.Így szakítottam,de a másikkal nem jöttem össze.
2012. márc. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!