Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit reagálnátok ha a barátnőd elmondaná, hogy terhes és nem hajlandó szoptatni?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 20. 21:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
0%
Kifesziteném az ajtóra és meglocsolnám ecettel.
2012. ápr. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
70%
A baba a legfontosabb, ha nem akar annak oka van , beszéljétek meg, másfelöl meg ha nincs más akkor vegyetek anyatejet ill szoptatni nem akar vagy fejni se vagy tablettát is felirat, h teje se legyen ?
2012. ápr. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Mondd el neki, hogy a mell nem a szoptatástól ereszkedik meg, hanem a terhességtől. Ez az egyik. A másik, hogy ha nem ürül ki a mell, az rohadtul fáj. De tényleg! Meg be is gyullad, meg még egy csomó gondot okoz. A szoptatás meg véd a mellráktól. Úgyhogy gondolja ezt át még egyszer! :)
2012. ápr. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Nagyon kiakadtam de nem kényszerithetem rá.

Azt mondta kirázza a hideg h amit eddig én nyaldosstam az mássé legyen.

Fejni nem akar.

Tablettát szedne h ne is legyen teje .

Pedig olyan cukik lennének szoptatás közben .

2012. ápr. 20. 21:35
 5/21 A kérdező kommentje:

Nem lehet rábeszélni.

Mondtam neki h ez lenne a legegészségesebb a babának is de mondta h már döntött .

2012. ápr. 20. 21:37
 6/21 anonim ***** válasza:
egyenlőre hagyd rá, madj lehet h magától megváltozik, ha nem akkor megoldjátok más anyatejével.
2012. ápr. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Azért ez még változhat. A kórházak nagyon szoptatáspártiak, ott erőltetni fogják!

Meg aztán más elképzelni, és más, amikor ott van a baba...

(Jelzem, a mi kórházunkban nem is adtak a gyereknek semmit, ha az anya nem volt hajlandó szoptatni!)

2012. ápr. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Kicsit megbánntam ezt a gyerek dolgot.
2012. ápr. 20. 21:42
 9/21 A kérdező kommentje:
Meddig kell bennt lenni a kórhàzba ?
2012. ápr. 20. 21:43
 10/21 anonim ***** válasza:

Jó esetben csak pár nap. Azért a terhesség 9 hónapja alatt rengeteget változhat a barátnőd véleménye, illetve ha meglátja a picit, biztos mást fog gondolni.

Ez egy nagyon hülye indok, hogy eddig más nyaldosta és a saját gyerekétől sajnálná?

2012. ápr. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!