Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti mit reagalnatok erre? Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit reagalnatok erre? Ez normalis?

Figyelt kérdés
Komoly kapcsolat 2 eve tart, es a baratom sokat dolgozik, es faradt, ezt meg meg is ertem. Most megkert, hogy mivel egy businessbe akar kezdeni, es ugy erzi meg kevesebb ideje lesz ram, es nem tud boldoga tenni, mi lenne ha par evre befagyasztanank a kapcsolatot, es utana folytatnak amikor mar minden sinen van. Normalis????????

2012. ápr. 18. 17:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szakítani akar, csak nincs gerince.
2012. ápr. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Erre en szakitottam vele, o meg mondta ma, hogy egesz ejjel nem aludt, es egy ora mulva hazament munkabol, es hogy ertsem meg hogy nem akar orokre elvesziteni..
2012. ápr. 18. 17:41
 3/17 anonim ***** válasza:
Hát? Csak ki akarja élni magát? Szerintem hülye kifogás volt tőle, hogy munka miatt nincs ideje Rád. Mi is a párommal 12 órákat dolgozunk, de ha hazaérünk foglalkozunk egymással, mert fontosak vagyunk egyásnak.
2012. ápr. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
A baratairl van szo (van eleg) mert igazabol mas kulturabol valo.. csak pasik, de sok idot kell veluk toltenie, mert ez a kultura. Otthon ulnek, es beszelnek az eletrol, nekem meg mar a tokom ki van vele... ahh jobb is igy talan
2012. ápr. 18. 17:50
 5/17 anonim ***** válasza:

Előző vagyok!

Hűha milyen kultúra ez? Ilyet még nem hallottam.

És nem lehet, hogy a barátai beszélték tele a fejét? Ismered őket? Jóban vagy velük?

2012. ápr. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Csaknem felvidéki? :D Ezt csak azért mondom, mert az én exem az, és állandóan az idióta családjával kellett minden szabadidőnket tölteni...(igaz, a kultúránk ugyan az)


Szerintem valami lehet a háttérben. Esetleg talált egy másik csajt, akit ki szeretne próbálni. Ha egy ember szünetet ajánl a másiknak, ott van valami. És általában mindig valami 3. fél van.

Szerintem ez a "nem teszlek boldoggá" duma csak kifogás, hiszen azzal, ha szakítotok, szintén nem fog boldoggá tenni. A másik meg az, hogy aki szeret, az boldoggá tesz. Aki nem szeret igazán, az pedig inkább valami kifogásra hivatkozva továbblép.

2012. ápr. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nincs harmadik fel ez biztos. elottem sem votl senki, es em is erdekeltek a nok, es azota sem. Arabok. tulsagosan osszetartoak, es folyton hivjak, es otthon ulnek, tehat nem jarnak el sehova. A gond, hogy igy nott fel. Nagyon konzervativ amugy, a kapcsolatunk pedig mely, tehat nem megcsalas, hanem egyszeruen fel hogy nem tud boldogga tenni, mert kiszoktam verni a balhet ha tul sokat van a barataival. Mert szerintem 32 evesen ez mar nem normalis
2012. ápr. 18. 18:10
 8/17 A kérdező kommentje:
Annyira irital, hogy ok egy emberkent gondolkodnak. Leulnek es megbeszelik a gondokat, csak a baj, hogy ezt szerintem tulzasba viszik. Sokaig mentem vele, csak meguntam, hogy nem ertem amit beszelnek. En eslo akaroklenni , nem masodik a baratai mellett, akikre midnig szamithat, de ram is.
2012. ápr. 18. 18:12
 9/17 ASOT ***** válasza:

1. a barátod nem normális

2. ez egy olcsó szöveg a szakításra!

Ha gyereketek is lenne, akkor azt mondaná...húú most nem tudok a családomra figyelni ne haragudj, most 1-2 évig a munkának élek azt majd küldök haza pénzt....??!!..


H mit mondj?

Azt, hogy neked ez nem fog menni, te ilyen kapcsolatot nem akarsz, ennek szeretnél véget vetni, mert nem vagy hülye, és új életet akarsz kezdeni!

2012. ápr. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
bocsi hogy sszevissza irtam remelem ertitek
2012. ápr. 18. 18:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!