Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki segit ebben? Fontos nekem.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segit ebben? Fontos nekem.

Figyelt kérdés
Van egy lány, nagyon édes, és nagyon jól is néz ki. És meg akarom kapni őt, persze nem arra kell, hanem hogy vele legyek és megcsókoljon és megöleljen. Olyan jó lenne vele lenni, akár csak egy napra, vagy egy percre. Volt, hogy elmondta, hogy csókolna meg, de volt, hogy azt mondta mégse tenné meg. De én nagyon akarom őt, tényleg. Hogy fogjam őt meg valamivel, valaki mondjon valami jót. Nagyon fontos nekem ez. Köszönöm és normális válaszokat légyszi, mert mások nem tudnak ilyet. Ja és én is lány vagyok, csak, hogy minden tiszta legyen.
2012. ápr. 21. 15:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Leszbizés.. Jó ötlet?

Félrevonultok valahova, és elcsattan a csók, ennyi az egész,de előtte kérdezd meg, hogy nem-e izgatja az azonos nemen belüli kapcsolat/testi kontaktus.

2012. ápr. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Végülis azt tudja, hogy akarom őt, hogy megcsókolnám, már csak azt kéne elérni, hogy ő is akarja:D mert néha úgy érzem, hogy akarja, aztán meg mondja hogy nem. De jó lenne ha ezt nem mondaná:D
2012. ápr. 21. 15:22
 3/11 A kérdező kommentje:
19 tudom hogy mit akarok.
2012. ápr. 21. 15:23
 4/11 anonim ***** válasza:

Hívd el hozzád, filmezzetek, dumcsizzatok, legyetek el. Aztán hozd fel a témát, vagy ha a helyzet úgy adódik, smárold le. Nagy eséllyel viszonozza, mert tudja, hogy vonzódsz hozzá, mégse taszítja őt a dolog.

Szerintem benne lenne, csak nem biztos magában, vagy kéreti magát. Ezért lesz jó, ha lépsz.

20/N

2012. ápr. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi:D végre egy rendes válasz:) csak félek, hogyha csak úgy lesmárolnám, akkor ellökne, de ha meg nem lépek, sosem tudom meg mi lett volna ha...és én akarom őt. Meg mondtam neki, hogy nem jó megtervezve hogy most hogyan csináljuk mikor, és mondta, hogy tényleg nem jó:D Remélem azért valamikor ha csak egyszer is, de megcsókolhatom :)
2012. ápr. 21. 18:05
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem kell, hogy feltétlen tudja, hogy te melyik ilyen alkalomkor szeretnél lépni. Elhívhatod filmezni, meg dumálgatni úgy is, hogy tényleg csak ezeket csináljátok. Ha meg adódik egy olyan szituáció, mikor érzed, hogy léphetnél, ne félj megtenni. :)

Meg amúgy sem hiszem, hogy ellökne. Ha egyáltalán nem tetszene a dolog neki, akkor nem lennétek jó viszonyban. Szóval hajrá. :)

20/N

2012. ápr. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) De megy randira meg minden, és féltékeny vagyok kicsit. Olyan jó lenne vele:/ Valaki irhat privátban is hogy segitsen ott, talán ott jobban tud, senki nem olvassa el:D az utolsó is irhat:)
2012. ápr. 21. 21:05
 8/11 ugromokus ***** válasza:

Egy kis statisztika:

Nok 80% hajlamos leszbikus kapcsolatra.


tehat van eselyed, de azert mellette legyen fiud is.

2012. ápr. 24. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ez csak testi vágyakozás, méghozzá morbid. A morbid szó azt jelenti beteges. Ferde hajlamúakkal fordul elő, hogy azonos neműekkel támad kedvük kéjelegni.

A heteroszexuálisok esetében is elítélendő, ha férfi egy nővel, vagy egy nő egy férfival csak úgy csókolózni vagy szexelni szeretne s ezt mindenáron meg is valósítja.

A testi örömök párkapcsolatban boldogítanak, a párkapcsolat nem csak a szexről szól.


Akinek csak testi örömei kielégítésére kellene egy másik ember, azt régen paráznának nevezték.

2012. ápr. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ha nem tünt volna fel, én NEM csak arra akarom őt, hanem hogy velem legyen és tudjam őt szeretni. Mondjuk anélkül is tudom, hogy nem jár velem, de szerintetek lehet ebből valami ?
2012. ápr. 24. 23:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!