Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki segit ebben? Fontos nekem.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segit ebben? Fontos nekem.

Figyelt kérdés
Van egy lány, nagyon édes, és nagyon jól is néz ki. És meg akarom kapni őt, persze nem arra kell, hanem hogy vele legyek és megcsókoljon és megöleljen. Olyan jó lenne vele lenni, akár csak egy napra, vagy egy percre. Volt, hogy elmondta, hogy csókolna meg, de volt, hogy azt mondta mégse tenné meg. De én nagyon akarom őt, tényleg. Hogy fogjam őt meg valamivel, valaki mondjon valami jót. Nagyon fontos nekem ez. Köszönöm és normális válaszokat légyszi, mert mások nem tudnak ilyet. Ja és én is lány vagyok, csak, hogy minden tiszta legyen.
2012. ápr. 21. 15:16
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Nem tűnt fel, szerinted miből kellett volna feltűnnie?

Ezt írod:: "És meg akarom kapni őt, persze nem arra kell, hanem hogy vele legyek és megcsókoljon és megöleljen. Olyan jó lenne vele lenni, akár csak egy napra, vagy egy percre. "


Az 5. kommentben pedig: "Remélem azért valamikor ha csak egyszer is, de megcsókolhatom"


Másold ide azt a mondatodat, amiből szerinted feltűnik, hogy nem csak torz vágyak hajtanak!


Úgynevezett normál kapcsolatokban sem tisztességes pl. amit a 7. kommentben írtál: "De megy randira meg minden, és féltékeny vagyok kicsit."


Ezek szerint van valakije, vagy párkapcsolatot akar valakivel kialakítani. Ha valaki olyannal akar próbálkozni, akinek kapcsolata van, az nem tiszta ügy.


Feltételezem rólad, hogy nem azt élvezed, ha káosz van körülötted és zűrös kapcsolatokat kötsz. Egy harmonikus kapcsolat alapfeltétele, hogy ne legyen zavaros, egyik fél se függjön egy harmadiktól is.

2012. ápr. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!