Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Escalade kérdése:

Mi lenne a legjobb döntés?

Figyelt kérdés
2 éve beszélgetek egy lánnyal msn-en. Az egész úgy indult, hogy felvett, mert tanácsot kértem tőle és aztán egyre többet beszélgettünk, megismertük egymást elég jól. Én kb. 1 hónapja úgy érzem, hogy szeretem őt. Féltékeny leszek, ha fiúról beszél, hiányzik, ha nincs msn-en és nagyon sokat gondolok rá. Néha már a sírás is kerülget, mert nem beszélhetek erről senkivel és neki sem mondhatom meg. Az utóbbi 2 napban meg nagyon magam alatt vagyok, és már az öngyilkosságon is gondolkoztam. Mit csináljak, hogy ne úgy nézzek rá, mint egy nőre, hanem csak mint egy barátra?
2012. ápr. 22. 03:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Semmit nem tehetsz,vagy elmondod és megszakad a barátság,vagy szenvedsz tovább.


Ha elmondod talán ő is így érez,bár az esély szinte nulla.

2012. ápr. 22. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát milenne ,ha fellépnél msn re beszélnél a csajjal közbe felakasztanád magad és közbe szerelmet vallasz neki?! Legalább ha nem-et mond azonnal léphetsz:O
2012. ápr. 22. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Esetleg mi lenne, ha öngyilkossági gondolatok helyett mondjuk elhívnád valahova? Ha igent mond, minden oké, ha nemet mond, akkor nagy levegőt veszel, és lépsz tovább.
2012. ápr. 22. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!