Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire maradtok "titokzatosa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire maradtok "titokzatosak"? A párotok előtt vannak titkaitok? Ha igen, akkor mi az?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 22. 09:16
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
91%

Ja, szóval te titok alatt az exellel törtélnteket érted. Nyílván nem fogom hasonlítgatni, hogy hova kivel, miért, mennyit stb. A jelenel foglalkozom s aki azt épp kitölti.

Persze, hogy vannak más dolgok is amiket nemtud de nem azért mert ezek denagy titkok csak elfelejtettem, nem tartottam őket fontosnak, nem gondolok rájuk ilyesmi.

Mint pár gyerekkori élmény, a napi folyadék fogyasztásom vagy régi szülőkkel való viták. Nem titok, ha rákérdezne elmondanám.

Titok inkább olyasmi lehet amit az ember szándékosan takargatni akar. Pl: találkozgatás exel vagy egy régi abortusz bár ezt is mindenki maga ítéli meg.

2012. ápr. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
95%

Már miért lennék titokzatos a párom előtt 8 év után? Ráadásul együttélünk évek óta.

Mit titokzatoskodjak???


Mindent megbeszélünk, őszinték vagyunk egymással. Másként egy kapcsolat sem működik, legalábbis hosszabb távon.


Az előző kapcsolatainkat nem beszéltük ki a-tól z-ig egymás előtt.

2012. ápr. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Párommal 6 éve vagyok együtt, nincsenek titkaim.

Az, hogy esetleg beszéltem az exekről, az nem bűn, pláne, hogy olyat úgyse mondanék, ami az ő titka volt.

Ő is beszélt az ex barátnőjéről, ami elkerülhetetlen volt, hisz furcsán viselkedett velem, kiderült azért, mert az exe egy zsarnok, erőszakos nő volt és benne volt a félsz, hogy én is olyan lehetek. Látszott rajta, hogy nem meri elengedni magát.

Viszont, ha ne adj Isten szakítunk, akkor a következő páromnak nem hiszem, hogy beszélnék egy-két titkomról, és a mostani párom furcsa dolgairól (fétisek), mert úgy érzem, hogy ezeket nehezen tudná más benyelni és borzalmasan szégyellem egy régi baklövésem, a párom efféle szexuális irányultsága meg ne legyen beszéd téma. (egy volt tanárommal volt viszonyom, mikor már nem tanított, sokkal idősebb volt nálam)

2012. ápr. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
91%
Én nem hiszek ebben a titokzatosdiban... Egy párkapcsolat szerintem attól lesz erős, hogy nincsenek egymásnak titkai a feleknek, őszintén, nyíltan fel merik vállalni magukat a másik előtt.
2012. ápr. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Semennyire.

Nincsenek titkaim, max, hogy mit adok neki a szülinapjára. Mikro készítek csak úgy gyertyafényes vacsorát (szegény elsőre volt h 3 percig ült, és azon agyalt, hogy mit felejtett el, amikor mondtam, h semmit, úgy örült,h nem csak ünnepekkor ehetünk szépen felöltözve bort fogyasztva gyertyafénynél)

De ezek nem titkok, hanem meglepetések.

Mindent tud az exeimről, de olyat nem, ami esetleg neki lenne " titok".

Viszont soha nem akarok olyan kellemetlen helyzetbe kerülni, hogy valamit nem mondtam el, és azért.

Ismerik egymást, mert bemutattam őket

Szépen mentünk szét" az" exszel, jóban maradtunk, barátok vagyunk, mert fontos nekem, de nem mint férfi, ő is elmondja a problémáit, párkapcsolatit is, és tanácsot kér. Ezért úgy éreztem titkolózásnak nincs helye, nincs szükségem arra, hogy alaptalanul féltékeny legyen.

Én titkok nélkül is meg tudom lepni a páromat:)

Neki vannak ttkai előttem, detudom, hogy nem akarattal.Nehezen beszél magáról, gyerekkori, fiatalkori súlyos családi problémák miatt. (Vannak dolgok, amire nem emlékszik, pedig kellene,úgyhogy sok "titok" még neki is titok :(

2012. ápr. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
80%
Hogy milyen színűt szarok, az mindig titok...
2012. ápr. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
63%

"A kérdező kommentje:


Én meg azt sajnálom, hogy te ezt felveszed magadra és itt hisztizel ezen, mert nekem nem tetszik a véleményed... teljesen fölösleges ezen hisztériázni.


Az én véleményem az, hogy nem mindent kell tudni a másiknak. Én a volt barátaimat nem kötöm a jelenlegi párom orrára, nem beszélem ki őket, az akkor volt és kész. Nem hántorgatom fel a múltat, mert nem tartozik rá. Ahogy rám se, hogy mi volt előttem.


Nyílván ha olyan történt volna, elmondanám neki...pl lánykérés, vagy ilyesmi. "



De sajnos a mi orrunkra kötsz mindent. Ki nem kakkantja le, hogy te mit kötsz és hová?:DDD Ezt a lúzer lájflessz embert wazze:DD

2012. ápr. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

kedves utolsó. volt akármi is amit az "orrodra kötöttem" ?:) Mert én r.hadtul nem látok ám semmit, hogy elmondtam volna itt bármit az én életemről.


Amúgy meg ha nem érdekel, minek olvasod...?:D Még én vagyok a sz@r, mert te elolvasod a kérdésem, meg amit kommenteltem.... te nagyon hül.e.... B.romember :D:D:D:D

2012. ápr. 25. 08:18
 19/25 anonim ***** válasza:
53%

Van olyan dolog ami nem tartozik a férjre vagy a feleségre! Pl.a szőrtelenítés/ne lássa,holott tudja,de kellemetlen/a tisztálkodás,kivétel a zuhanyozással egybekötött szeretkezés stb.

Az Édesanyám első férje előtt /meghalt rég/ nem lehetett a feleségnek szellenteni,azon a bizonyos napon mosakodni,tehát ami teljesen a nőre tartozik.

Tudják a férjek,hogy ez hozzá tartozik az élethez,de mennyire jobb ha kívánatosan lát a férjem és nem a titkárnőjére áhítozik,mert én kinyúlt elhasznált culákban vagyok itthon.Ismertem olyan hölgyet aki a párja kérésére még az ágynemű mosást, szárítást is akkor végezte mikor nem volt otthon mert nem állta,hogy a fürdőszoba tele van aggatva.

Azért ebben a nagy szabados világban erre is kellene gondolni a pároknak és nem kívánkozna a másik fél a mindig csinosnak,kipihentnek látszó munkatársra.

2012. ápr. 26. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:
Nincs titkunk egymás előtt. Miért is lenne? Mi is megbeszéltük az exeinket - nem kibeszéltük, nem röhögtünk rajtuk, tudjuk a másik "előző" életét. Neki mindent elmondhatok és el is mondok, ez működik fordítva is. A szőrtelenítést sem titkolom, egyrészt szinte mindig együtt zuhanyzunk, másrészt meg pl. terhességem utolsó hónapjában voltam akkora bálna, hogy a lábujjamat sem láttam, nemhogy más, feljebb lévő dolgot. Természetes volt, hogy segít, ő ajánlotta fel. A végén könnyesre röhögtük magunkat.:) Szerintem nem is lennénk együtt, ha titkunk lenne a másik előtt. Végignéztem szüleim hamar tönkrement házasságát, ahol apám telefonjához nyúlni teljes mértékig szigorúan tilos volt. De bármi más cuccához is. Ő viszont kutatott ezerrel. Szerintem aki titkolózik, az helyből feltételezi, hogy a másik is titkolózik és ez egyenes út a paranoiához vagy a szakításhoz. Szerintem.
2012. ápr. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!