Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire maradtok "titokzatosa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire maradtok "titokzatosak"? A párotok előtt vannak titkaitok? Ha igen, akkor mi az?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 22. 09:16
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
87%

Miért akarnék titokzatos lenni? Mert vannak ilyen buta elméletek, hogy a pasi előtt kell titkot őrizni, csak akkor lehetek érdekes neki? (olvastam vmi ilyen baromságot)

Párkapcsolatban, legalábbis komolyban, mint az enyém, ahol együtt is élünk, nincs szükség titkokra. Számomra az hazugság.

2012. ápr. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
1. Akkor te kibeszélted neked a volt barátaidat is? És mindent az orrára kötsz? :) Szegény srác...
2012. ápr. 22. 09:27
 3/25 anonim ***** válasza:
65%

Vannak titkaim ahogy mindenkinek. Ez természetes.

Nem mondom el mik (:

2012. ápr. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
83%

"1. Akkor te kibeszélted neked a volt barátaidat is? És mindent az orrára kötsz? :) Szegény srác..."


Ja, ha már nem vagyunk egy véleményen, akkor már lesajnálod a párom... Hűha! :D

Nekem 1 barátom volt előtte, az sem komoly, úgyhogy igen, azt is kibeszéltem. De ő is az ő dolgait. Nem volt benne semmi titok... Téged sajnállak, hogy kérdezel, aztán meg ítélkezel másokon, mert nem osztják a véleményed.

2012. ápr. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Én meg azt sajnálom, hogy te ezt felveszed magadra és itt hisztizel ezen, mert nekem nem tetszik a véleményed... teljesen fölösleges ezen hisztériázni.


Az én véleményem az, hogy nem mindent kell tudni a másiknak. Én a volt barátaimat nem kötöm a jelenlegi párom orrára, nem beszélem ki őket, az akkor volt és kész. Nem hántorgatom fel a múltat, mert nem tartozik rá. Ahogy rám se, hogy mi volt előttem.


Nyílván ha olyan történt volna, elmondanám neki...pl lánykérés, vagy ilyesmi.

2012. ápr. 22. 09:43
 6/25 A kérdező kommentje:
Egyenesen meg kipletykálni a másikat undorító dolog. Dehát ki mit hozott otthonról...
2012. ápr. 22. 09:44
 7/25 anonim ***** válasza:
90%
Miért kellene kibeszélni a volt barátaimat? Az már a múlt,de nem titok,és nem erről szoktunk beszélgetni. Valódi titkaink nincsenek egymás előtt.
2012. ápr. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
84%

Ha a páromnak beszélek dolgokról, az kipletykálás? Ja és már a családomra is szúrsz egyet? Jesszusom de szánalmas vagy! :D Ezen csak röhögni tudok...

Idejössz és azt hiszed, a te nézeted a szent, akkor mi a fenének kérdezed meg? Hogy bólogassunk, mint a birkák: igen, mi mind hazudunk a párunknak?

2012. ápr. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
8.: akinek nem inge... :) nem vitázni jöttem ide, ha te igen, akkor ne írkálj. köszi
2012. ápr. 22. 09:53
 10/25 anonim ***** válasza:
88%
Hu de szánalmas vagy kérdező. Miért kéne tiokzatoskodni? Nincsenek titkaink egy mas előtt részletesen kibeszéltük az exeket is házasok vagyunk ök semmit nem jelentenek. Sőt még azon is jót nevettünk milyen meztelen képeket csinált róluk és kidobtuk minek a titkok
2012. ápr. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!