Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogy szoktatok szakítani?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy szoktatok szakítani? Hozzávágtok minden addigi sérelmet vagy csendben, szó nélkül csak kijelented?

Figyelt kérdés

Én olyan típusú vagyok, hogy a kapcsolat folyamán csak gyűlnek-gyűlnek a sérelmek, de nem állok neki hisztériázni, inkább magamban szenvedek, de nem mutatom ki mi fáj.


Amikor már nem tudok tovább nyelni mindig eljön az a pillanat, amikor normálissá válik a kapcsolat, a pasi elkezd hozzám ragaszkodni én pedig akkor kerekedek felül rajta és könyörtelenül elküldöm úgy hogy mindent rázúdítok ami fájdalom ért...


Most is kezdem ebben a szituációban érezni magam...


Úgy érzem egyfajta elég tétel lenne ez megint nekem. Szerintetek normális ez a felfogás?


2012. ápr. 22. 10:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem normalis, a serelmeket meg kell beszelni, nem gyujteni.
2012. ápr. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem normális, már ha tartós kapcsolatot szeretnél. Ha egy kapcsolatban az egyik fél (vagy mindkettő) képtelen megbeszélni a sérelmeit, problémáit, fájdalmait a másikkal, az a kapcsolat halálra van ítélve. Amúgy lehet, hogy pszichológussal kéne beszélned, mert lehet, hogy ezt valami gyermekkori sérelmed miatt csinálod, és ezért érzel mindig elégtételt.
2012. ápr. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!