Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy kérdezzem meg egy lánytól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Berci2001 kérdése:

Hogy kérdezzem meg egy lánytól, hogy szeretne-e velem járni?

Figyelt kérdés

Van egy lány,aki nagyon tetszik nekem.Már megbeszéltünk egy időpontot a moziban.Nagyon élveztük,de nem tudtam,hogy hogyan kérdezzem meg,hogy akar-e velem járni.Kérdezzem meg konkrétan?Vagy csak vigyem el sokszor,sok helyre?Vegyek neki sok ajándékot?Vagy kérdezzem meg tőle,hogy szeretne-e többször is elmenni velem valahová?

Értelmetlen kommentet ne küldjetek!


Előre is köszi! : )


2012. márc. 4. 15:58
 1/6 Dávidmester13 ***** válasza:
Kérdezd meg tőle hogy mi lenne ha megpróbálnátok egy komolyabb kapcsolatot vagy hogy mi lenne ha nem csak barátok lennétek? legyetek sokszor együtt ez is lényeg ...
2012. márc. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hívd el párszor. Éreztesd, hogy tetszik neked. Ha reagál a közeledésedre, akkor felteheted a kérdést (1es jól írt).


Ha nagyon nem fogadja a közeledésedet, akkor majd írjál újra.

2012. márc. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Lehet hogy én vagyok a hülye de utálom ha megkérdezik tőlem azt hogy járunk-e.Ez olyan hivatalos legyél spontán.Én ha pasi lennék tuti megcsókolnám ott úgyis kiderül de az hogy megbeszélni hogy mostantól járunk áhh...


17/L

2012. márc. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#3: lol csak úgy lekapnád kérdés nélkül? az milyen már... lehet pofonnal reagálna, vagy egyéb (pl. megerőszakolások is csak igy indulnak)
2012. márc. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egy romantikus pillanatban kinek jut eszébe megkérdezni hogy szeretnél-e velem járni?Sokkal szebb ha megcsókolja a lányt.Nem azt mondtam hogy támadja le ha megcsókolja a kellő pillanatban annál nincs szebb.Ha meg a lány nem így érez jelezni fogja.

Én csak egy tippet adtam kinek így kinek úgy tetszenek a dolgok. :)

2012. márc. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ha meg a pasi félreértelmezi a lányok amúgy sem túl egyértelmű jeleit, akkor ő lesz a lúzer, a perverz, aki csak úgy letámad mindenkit + még meg is lesz alázva ha úgy kell ellökni magadról hogy ne smacizzon tovább

szerintem jobb a kérdés! ;)

2012. márc. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!