Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nem zavar, ha a párotok egy másik lány képeit lájkolgatja közösségi oldalakon?

Figyelt kérdés
Egyedül vagyok ezzel, vagy mások is rosszul érzik emiatt magukat?

2012. ápr. 22. 16:08
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
sajnálom, engem ez zavar. lehet, hogy nincs elég önbizalmam és azért van, de nem tudom leküzdeni.
2012. ápr. 22. 16:09
 2/13 anonim ***** válasza:

Hát ez felháborító! Más lányok képét lájkolgatja! Egyszerűen nem találok rá szavakat.

Felháborító!

2012. ápr. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Úúú én más pasik képét lájkolgatom egész nap, tutttti hogy holnap meg is csalom a barátomat és el is hagyom őt!

....

szánalmas ez az egész.

2012. ápr. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem is rosszul esik kicsit, de nem adom soha a párom tudtára, nem hisztizek érte, inkább figyelmen kívül is hagyom. Inkább csak az zavar, ha valami olyat kommentel egy lány képe alá, amit még az enyémek alá sem szokott... Egy ilyen eset volt, akkor úgymond "visszakapta" a párom, hogy lássuk, neki milyen érzés ez, aztán megbeszéltük, hogy az ilyen kommenteket elkerüljük inkább és azóta tökéletes minden! :)
2012. ápr. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
utolsó: a kommentekkel is így vagyok. oké, a lájkolás még nem is annyira zavar... viszont, hogy ő is olyan bókokat ír más képe alá, amit az enyémek alá például nem, az nagyon zavaró nekem.
2012. ápr. 22. 16:32
 6/13 anonim válasza:
Ez engem is zavar, bár igaz, hogy tudjuk egymás jelszavát meg minden, de az én párom nagyon sok lánynak bejön...ezért is vagyok kicsit féltékeny...
2012. ápr. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én örülök neki. Legalább nem berögzött.
2012. ápr. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
engem zavarna. azért más, mint megnézni az utcán vkit
2012. ápr. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Engem egyáltalán nem zavar. Tizenéves koromban még lehet, hogy kiakadtam volna ilyesmin, de mivel ez csak egy sz*r közösségi oldal, és több intelligencia szorult belém annál, minthogy egy lájkban többet lássak, mint ami, ráadásul még úgy mellékesen meg is bízom az élettársamban, így nem, nem zavar egyáltalán. 23/L
2012. ápr. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pedig határozottan zavaró az ilyesmi.

Rengeteg kapcsolatot szed szét a facebook ahogy anno az iwiw is az ilyen ártatlan lájkolgatások bókok miatt.

Egy normális kapcsolatban ne lájkolgasson senki a párjának idegennek számító ellenkező nemű emberek pucsító képeire.Pláne ne irogasson semmit.A nőnek szerintem ez megalázó lehet és nem érzi azt ami a legfontosabb.A tiszteletet,hűséget és megbecsülést.Én tuti szóvá tenném,hogy ugyan már miért van erre szükség.Még így is 26 éves nőként!

2012. máj. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!