Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az már tulzott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az már tulzott féltékenység ha az is zavar amikor a párom egy másik nővel beszél telefonon?

Figyelt kérdés
2010. aug. 8. 09:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ ki az a másik nő. Ha anyukája, rokona, olyan ismerőse akivel jóban van és erről te is tudsz, vagy munkaügyben, telemarketinges helyzetben beszél egy nővel akkor túlzott. Ha beszél egy nővel, és te nem tudod ki az és nem is akarja neked elmondani, akkor megértem hogy zavar.
2010. aug. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha csak zavar, az nem túlzott.

Ha szóvá is teszed, az már igen

2010. aug. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
24%

Nem értem ezt a fenenagy féltékenység dolgot.


Most csak telefonbeszélgetésről írsz, de ha szeretitek egymást, akkor még ha félredugna se történne semmi az ég adta világon...

2010. aug. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Ja, de ha a te párod dugn@ félre mondjuk fél éve biztos kezet fognál vele hogy: semmi gond édesem, mivel szeretjük egymást!!!


Amúgy meg mindenkinél máshogy van és ez nagyon nehezen leküzdhető. Ilyenkor próbáld magad megnyugtatni, hogy csak téged szeret, és had beszéljen akárkivel. De ha tényleg nagyon zavar, már az őrületbe kerget, akkor a legjobb ha elmondod neki hogy egy picit zavar.

2010. aug. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha az én barátom csalna meg, amíg engedné, h én is kipróbáljak másokat, illetve ugyanúgy kedveskedne mint korábban, nem zavarna...


Ha rám egyre kevesebb ideje jutna, akkor már nem csak "félredugásról" van szó, és az megbocsáthatatlan...

2010. aug. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

engem sem zavart a megcsalás addig, míg rá nem jöttem

hiába lép félre a férfi érzelmek nélkül egy akár idegennel, minden esetben megváltoznak az érzelmei a párja felé és közömbös lesz

szóval a testi megcsalás a pasikban közömbösséghez vezet, amúgy engem sem zavarna. és csak ez miatt zavar

de olvastam valahol a nőknek az érzelmi megcsalás fáj, a pasiknak a testi

2010. aug. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem tulzott feltekenyseg egyaltalan,enis az lennek hogyha a parom mas lannyal beszelne telefonon mivel nem tudnam h milyen ugyben beszelgetnek.es tuti h aztmondana h uzleti ugy vagy megbeszelest beszelik de nekem akkoris buzlene vmi:p
2010. aug. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!