Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy barát kockára teszi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy barát kockára teszi a barátságot egy csókkal akkor menyit érhet számára az a barátság?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogyha csak úgy megcsókol, semmi konkrét dolog nélkül, ugye ilyenkor az ember tisztába van vele hogy el ronthatja a barátságot. és gondol egyet és ezt teszi, akkor nem érhet neki sokat az a barátság ?:/

2012. ápr. 22. 21:51
 1/10 anonim ***** válasza:
De vagyis akkor ő már többet érez mint barátság.
2012. ápr. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Van egy rossz hírem fió-lány közt nincs barátság.
2012. ápr. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Pont, hogy akkor ér(ne) neki igazán sokat. Csak a nők ezt nem mindig fogják fel...
2012. ápr. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Ha kérdezem hogy mi volt ez? és azt mondja hogy nem tudja, csak úgy jőtt.

Szóval nem hiszem hogy azért tette mert szeretne hanem csak gondolt egyet és hát mért ne..:/

Én igaz barátságot nem tennék kockára ezért..:S

2012. ápr. 22. 21:54
 5/10 anonim ***** válasza:
de pont hogy azért tette mert szeret és többet szeretne puszta barátságnál. mivel semmi ötlete nem volt hogyan mondja el, inkább hagyta hogy az érzései vezéreljék
2012. ápr. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 ASOT ***** válasza:
igen 4.-nek igaza van! És tévedsz csajszi, mert épp hogy sokkal többet érez irántad, és meg merte kockáztatni, hogy háátha több lehetne barátságnál....
2012. ápr. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Utána rá kérdeztem h mi volt ez. mondta hogy nem tudja csak úgy jött. Akkor szóltam neki hogy ilyet ne csináljon mert én kezdem ugy szeretni. Mondta hogy ő is, azért csinálta. Utána kérdezem hogy mit érez? barátságot? Válasz: Is is, össze van zavarodva.


De ha többet érez és elmondom hogy én is ez mért jó? 1x nem tudja utána mert szeret aztán megint nem tudja:/ Nem értem:S

2012. ápr. 22. 22:10
 8/10 anonim ***** válasza:

De, van barátság ffi és nő között.

Az akkor van, amikor nincs kémia, hanem csak baromi mély szimpátia és szeretet. Van, ahol szájrapuszival is jár ez, miért ne?

Nem kell spirálba kerülni emiatt, hiszen ott volt/van emelett az ő viselkedése is. De hiszen ismered őt, nem? Ha ő sem érti, hogy mi volt az, akkor hagyd a francba a témát.

2012. ápr. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

# 7/8 !


"Ha nincs kémia..."

Hetero emberekről beszélek alapesetben, meleg ffi és nő közt lehet barátság igazad van.Minden más esetben kell legyen kémia.

2012. ápr. 23. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Több az nála mint barátság, de nem meri kimondani, mert ugyanattól fél amitől te: a visszautasítástól. Tehát attól, hogy elrontja azt ami van. Ha bejön neked akkor bátorítsd s lesz belőle valami, ha nem jön be, akkor ne feszegesd a témát, de még így is jó esély van, hogy a barátságotok vékonyabb lesz.
2012. ápr. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!