Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha nem tudom eldönteni érdeklem-e a csajt?

Figyelt kérdés
Kb.2 hete ismerkedtem meg vele az elején nagyon jól elvoltunk aztán most pénteken volt egy buli ott megmondta nekem hogy tetszem neki én is megmondtam most úgy állunk hogy vagy járni fogunk vagy nem.Mondta nekem hogy még nem nagyon ismer mondom neki akk beszéljünk a suliban.A probléma viszont az hogy kb 3 lány mindig mellette van így nem nagyon tudok vele beszélgetni mit tegyek? jah és egy lány pedig folyamatosan a seggében van -.-
2012. febr. 28. 17:39
1 2
 1/11 Manfegor ***** válasza:
Esetleg hívd el valahova, akkor talán nem jön el a többi lány. Vagy azt is beszéld meg vele, hogy a többieket hagyja otthon... persze ha csoportosan akartok valamit... :)
2012. febr. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Manfegor ***** válasza:
Persze a suliban is odamehetsz hozzá és elhívhatod a többitől, akiket szépen megkérsz hogy maradjanak kicsit távolabb.
2012. febr. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Manfegor megmondta a tutit!:-D
2012. febr. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem érdekled, de valamit sürgősen tegyél. Mondjuk azon a bulin, amikor bevallotta az érzéseit, minimum megcsókolhattad volna.


Már csak azért is, mert ha nem érzi, hogy meg akarod hódítani őt, akkor hamar becsúszol a barátzónába. Szóval valamit lépj gyorsan.

2012. febr. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Bakker,mond meg neki,hogy: "szeretnék most négyszemközt beszélni veled!"

Ne legyél már fityma.

2012. febr. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Oké megmondom köszönöm :)
2012. febr. 29. 15:27
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát én feladom mindent megtettem odamentem hozzá elhívtam a csajoktól nem is nagyon figyelt rám inkább a csajokat nézte ezután facen megirtam neki hogy ha szégyenlős jöjjön ki velem az udvarra ott beszélgessünk ma ott állok a suli előtt elszalad mellettem egy barátjával nem is köszön sóval én nekem már ez egy akkora csalódás hogy nem tudom mit tegyek :'(((((
2012. márc. 2. 16:31
 8/11 anonim válasza:
Hány éves vagy? A lányok 13-14 éves korban 2 naponta másba szerelmesek.
2012. márc. 4. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
De van aki lassan érik... és nála tovább tart. Vagy épp másra akar koncentrálni (tanulás stb.). Lehet, hogy nálad fontosabb dolgok kötik le az érdeklődését. Beszélgess vele, de ne azzal kezd, hogy dumáljuk meg mi legyen kettönk között barátság vagy több... Csak kérdezgesd, beszéljen minnél többet, legyél nyitott rá, érdeklődő és ha eléggé megnyílik neked lehet, hogy visszaszerzed, vagy elmondja mi az oka a hirtelen váltásnak. De legyél türelmes és hagyd kibontakozni...
2012. márc. 4. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ha nagyon kerülgeti a témát egy hosszabb beszélgetés után térj ki rá... :)
2012. márc. 4. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!