Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Két csaj. Egyik nekem jön be,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két csaj. Egyik nekem jön be, a másik meg úgy érzem nyomul rám, ráadásul barátok. Mit csináljak? :S

Figyelt kérdés
Szóval 20 éves fiú vagyok, és a bajom az, hogy van két csajszi akikkel fainul elvagyok... Az egyik nagyon bejön, és szívesen össze is jönnék vele, de a barátnőjével is jóban vagyok. Ők általában együtt lógnak. A csajszi, aki bejön (legyen mondjuk X), ha nincs a közelben a barátnője(Y), akkor mindig a karjaimba ugrik, ölelget, meg minden, viszont amikor Y ott van, (aki ugyancsak így viselkedik, meg csikiz stb.) akkor visszafogja magát, és úgy érzem feszélyezi valami... Attól félek, hogy Y mondta neki, hogy esetleg jó volna neki(y-nak) velem, és X ezért nem mer velem "annyira jóban" lenni. Mivel mind a kettővel jóban vagyok, és nem biztos, hogy minden úgy van, ahogy látom, ezért bizonytalan vagyok, hogy mi az istent csináljak... Ha megmondom Y-nak, hogy nyugodjon le, mert X az akivel én el tudom képzelni, akkor ha jól gondolom a dolgokat, esetleg féltékeny lesz X-re. Ha nem jól látom, akkor pedig hülyét csinálok magamból. :S Szóval nem tudom, mit csináljak, hogy mind a 2 csajjal jóban maradjak, ahogy ők is egymással, ne bántsak meg senkit, és esetleg legyen még esélyem X-nél is. :$
2012. jan. 31. 14:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%
Terhes vagy
2012. jan. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%

Egyszerű: válassz egy harmadikat... :)


23/F

2012. jan. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
De ez nem igazság :D épp kezdek befűzni egy aranyos, helyes, szép, és okos csajt, már egész jól haladok, amikor a barátnője rám hajt? <:'( Ezt nem adhatom fel csak így... ez a csaj lehet, hogy álmaim nője, és nem akarom csak így félredobni :S Ehhez én túl büszke vagyok xD
2012. jan. 31. 15:03
 4/14 A kérdező kommentje:

#1 Remélem nem, mert nem hiszem, hogy a nőgyógyász jó néven venné:

"- Kérem a következőt!

- Jövök már doktor úr!

aztán letolom a gatyám, és becuppanok abba terpeszszékmicsodába"


20F ;)

2012. jan. 31. 15:07
 5/14 anonim ***** válasza:
Szedd fel mind a 2-őt egyszerre XD
2012. febr. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Hát nem irigyellek, szar helyzetben vagy. Volt nekem is egy hasonló helyzetem, ott a két csaj jó barátnők voltak, így amikor az a lány, akivel össze akartam jönni, megtudta, hogy a barátnőjének tetszek, inkább lemondott rólam a javára.

27F

2012. febr. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hát ez az amitől félek :S Viszont én a másik csajszitól nem akarok semmit... az elsőtől, viszont nagyon is :( sajnos tisztában vagyok a helyzetemmel, de ÚÚÚÁÁÁÁHH!! xD Megőrülök :D Ha pedig véletlen összeugrasztanám őket azzal hogy komolyabban ráhajtok a csajszira, akkor lehet, hogy fuccs az egésznek, és ugyanúgy nem lenne belőle semmi... Viszont lehet, hogy a csajszi, engem választana a másik csaj helyett, de a kapcsolatukat, meg akkor is elrontanám :'( Szemét meg nem akarok lenni... Miért ilyen bonyolult összeszedni egy normális lányt? 8S
2012. febr. 2. 14:18
 8/14 A kérdező kommentje:
Ihletem van :D Bemutatom a csajokat haveroknak, és ha valamelyiknek Y bejön, akkor probléma megoldva :D szerintem ennél jobb megoldás nincsen :P Vélemény? :D
2012. febr. 3. 22:56
 9/14 anonim ***** válasza:
Első értelmes ötleted Bendegúz xD
2012. febr. 5. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Azt kéne megtudni, hogy általában a barátságukban melyik csaj a vezér egyéniség, mert ha Y akkor lehet hogy csak azért húzódik vissza X amikor Y is ott van mert gyakorlatilag nem mer vele "versenyre kelni". Szóval lehet akár egy "dominancia" harc is kettőjük között. Én már találkoztam ilyennel!
2012. febr. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!