Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehetne gazdag férjet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne gazdag férjet találni?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 23. 12:29
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
38%
kell hozzá szépség, ész és egy buta gazdag férfi aki azt élvezi, hogy kihasználják
2012. ápr. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
44%
Internetes társkeresőn semmiképp. Keress fel egy profi társközvetítő irodát. Vagy adj fel hirdetést külföldi lapokban. Fontos, h. az anyagi jólétért Te is tudj valamit nyújtani: szépség, intelligencia, esetleg saját vagyon.
2012. ápr. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
70%
Sajnos sokan anyagiassággal vádolják a mai lányokat, nőket. Holott ha tényleg családot, biztonságot szeretnél, elengedhetetlen, hogy a partnerednek stabil anyagi viszonyai legyenek.
2012. ápr. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
60%
Akkor,ha valaki szép és van diplomája nyert ügye van? :D
2012. ápr. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
60%

Itt vagyok én például.

Mondjuk elsőként van egy komoly szűröm amin át kell juss:

vörös vagy?

2012. ápr. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Szép vagyok és diplomám is van. Nem vagyok vörós és nem is szeretnék az lenni. Latinos szépség vagyok. 172 cm 58 kg 98 60 95

Fekete haj zöld szem .nincs kedvem dolgozni voltak pasijaim de nekem most már olyan kéne akivel örökre együtt maradunk, szülnék gyerekeket stb. De csak olyannak aki luxus életmódot biztosít.

2012. ápr. 23. 12:42
 7/29 anonim ***** válasza:
79%
Nem, te nem akarsz biztos anyagi hátteret. Te k.rva vagy.
2012. ápr. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
83%

Elég nehéz.Hogy valaki gazdag párt találjon neki is ugyanolyan gazdagnak kell lennie.Vagy hogyha nagyon szép vagy akkor el lehet csavarni egy gazdagabb férfi fejét.Persze lehet pár évvel idősebb nálad vagy csúnyább.


Én nem nézem le vagy nem ítélem el a kérdezőt.Bárki bármit mond a pénz igenis boldogít.Az anyagi jó lét nagyon is fontos.

2012. ápr. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Az anyagi jólét fontos, de lehet valaki boldog egy szép kis tip top házban aminek van egy kis előkertje és nem luxus csak szép. Manapság ez Magyarországon már jólét. De a kérdezőnek nem jólét kell és biztos anyagi háttér hanem LUXUS.
2012. ápr. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
83%
Gazdagot talán találsz, de lesz kedved egy undorító majompofát kényeztetned? mert sokat kell ám nyújtani egy gazdag embernek, el is várja tőled, hisz megvett kilóra. Vagy még hejjjjespaseee is legyen?
2012. ápr. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!