Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szabadulhatnék ettől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szabadulhatnék ettől az érzéstől véglegesen? Vagy egyáltalán mi ez?

Figyelt kérdés
Zavar a volt barátom új kapcsolata,fáj arra gondolni,hogy mást csókol,más alszik abban az ágyban,ahol én voltam,mást kíván.De ezt sem folyamatosan érzem,néha érdekel,néha nem.Talán szeretem is,ez az,amit nem tudok.Mert nem hiányzik,ha nem beszélünk,viszont,ha írok neki és nem válaszol az már igen is,és az is,ha látom,hogy fent van de nem is keres.Vegyes érzelmek.Úgy gondolom,még mindig jobb ez,mintha folyamatosan rá gondolnék,őt akarnám,mert talán kezdek már kigyógyulni belőle,de jó lenne véglegesen elfelejteni.El tudnám képzelni,hogy együtt vagyunk,de hosszútávon,hogy pl.ő legyen a férjem,a gyerekeim apja,azt már nem.Nem találom már se helyesnek,se vonzónak,de valami néha visszaránt és nem tudok teljes mértékben tovább lépni.
2012. ápr. 23. 14:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Talán azért vagy még ezzel a dologgal agy mert a múltat felidézed magadban,, és persze idő kell hozzá hogy lezárd magadban, természetes dolog hogy rossz tudnod hogy a mostani bnőjével is azokat a dolgokat csinálja amit veled mikor még együtt voltatok,,, és lehet hogy talán azért érzed így mert hosszú volt a kapcsitok,, bár nem tudom meddig voltatok együtt!
2012. ápr. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha újra szerelmes leszel valakibe,akkor elfog tűnni véglegesen!

Jobb ha nem keresed,ne írj neki...

2012. ápr. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
1 évig és fél éve szakítottunk.Másféle pasit képzelek el magam mellé,mint ő,de még is visszahúznak az emlékek.
2012. ápr. 23. 14:56
 4/8 A kérdező kommentje:
Csak nem találok senkit,aki megfogna..
2012. ápr. 23. 14:57
 5/8 anonim ***** válasza:

Valami biztosan nem klappolt, ha a kapcsolatnak vége szakadt.

Persze, az ember utólag inkább a szépre emlékezik szívesen.

Mikor eszedbe jut a srác, erőltesd rá az agyad, hogy azt is felidézze, mi volt rossz.

2012. ápr. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 tetris ***** válasza:
Az lehet az oka, hogy nehéz azzal szembesülni, hogy senki sem pótolhatatlan. Látod, te se vagy az. Legalábbis számára.
2012. ápr. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hidd el találni fogsz.Én az első szerelmem kb 4év után tettem túl magam.Aztán volt más,akin 1 év után tettem túl magam. Azt gondoltam sosem fog igazán senki sem érdekelni és láss csodát,azóta már sok kapcsolaton túl vagyok:)

Most megint szingli vagyok,de tudom, hogy majd jön valaki ismét,akit érdekelni fogok és aki engem is igazán érdekel!


A múltba csak addig mész vissza,amíg a jövőben nem találsz jobbat.Pedig van jobb:)

2012. ápr. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért nem is találsz senkit, mert még nem dolgoztad fel a szakítást...ilyenek ezek a szerelmek, majd ha "meggyászolod" az elvesztését, akkor tovább tudsz lépni.
2012. ápr. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!